Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wykopowi przyjaciele! Jestem małą ślimakową zielonką, 3 dnia na wykopie a udało mi się wygrać #rozdajo! Bardzo dziękuję za ten zaszczyt @nocnokrokowiec - sprawiłeś, że poczułem się wyróżniony, nie jak 1 z 10 a 1 z wieeeeeeeeeelu Przy okazji pozdrawiam moich przyjaciół @Swiatek7 i @PiccoloColo - kwbm! Życzę Wam wszystkim miłego dnia, dobrej herbatki, żebyście kataru nie mieli jak ja(). Coraz mniej liści nie drzewach więc idźcie na spacer zobaczyć jak spadają, targane przez wiatr ku zapomnieniu. A! i uważajcie na stwory co to mają dzisiaj chodzić po ulicach, obiło mi się o uszy takie info więc UWAŻAJCIE NA SIEBIE KOCHANI. ps. @Swiatek7 @PiccoloColo kwbm
  • 18
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: A niech sobie będzie niemiły, mam to w nosie my ślimaki lubimy wszystkich, nawet tych dla nas wrednych, bo i za tym coś się kryje. (no w sumie to nie lubimy Hitlera) A Tobie dziękuję za wstawiennictwo, kcbm ;*
  • Odpowiedz
@slimaka: wow! Zwykle zielonki nie mają prawa brać udziału w #rozdajo, więc miałeś sporo szczęścia z jednej strony, a z drugiej strony nie było to zwykłe rozdajo polegające na losowaniu, więc gratuluję, bo wygrałeś pisząc najlepszy komentarz! Szybkiego powrotu do zdrowia Przyjacielu ʕʔ

  • Odpowiedz