Wpis z mikrobloga

  • 626
Mirasy, jakieś trzy lata temu w ramach pracy inżynierskiej badalem stan sanitarny instalacji went -klim w samochodach, badalem także skuteczność środka do czyszczenia dostępnego na rynku. Bylibyście zainteresowani wynikami moich dziewiczych badań? #motoryzacja #nauka #mikrobiologia
Jeśli tak (czytaj minimum 100 plusów, bo nic za darmo( ͡° ͜ʖ ͡°)) , to postaram się w ciągu tego tygodnia odnaleźć pracę i wrzucić wyniki badań
  • 13
  • Odpowiedz
@fireman2: skoro wołasz #mikrobiologia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dawaj, wrzucaj. Tylko napisz (jeśli to nie jest zastrzeżone przez grant/pisaną publikację itd) metodologię tj. jakie podłoże, czy badanie ilościowe czy jakościowe, jeśli jakościowe to jak identyfikowaliście gatunki etc.
Jakbyś miał ochotę to możesz zawołać, albo otaguj po prostu #mikrobiologia
  • Odpowiedz
  • 1
@MalyBiolog żadnego grantu nie było, publikować też nie publikowalem, więc chyba swobodnie mogę wrzucić;-) rozwazalem opcję skontaktowania się z producentem czy nie chciałby kupić wyników badań, bo skuteczność wyszła bardzo przyzwoita, ale nie sprawdzałem jak to jest prawnie z uczelnią powiązane. Dziś i jutro na pewno nie będę miał na to czasu bo wyjeżdżam, ale w środę albo czwartek wrzucę:-) badanie ilościowe btw. I tak sporo czasu na pracę poświęciłem :-P
  • Odpowiedz