Wpis z mikrobloga

#horror #filmnawieczor // Tag autorski: #crystalhills
Jako, że poprzedni wpis macie w dupie, przez co bardzo mi smutno :'(, to mam dla was coś z innej bajki: home invasion gone wrong.

Don't Breathe

Grupka gówniarzy postanawia obrabować niewidomego mężczyzne. Niby proste, nie? #!$%@?, niewidomy pan jest byłym żołnierzem i postanawia się bronić. Zamiast wzywać policję lub uciekać z domu, rygluje wszystkie wyjścia i postanawia upolować napastników. Murzyn oczywiście odpada pierwszy, mając starca na muszcze ten bez problemu go obezwładnia i zabija. Dobre obrócenie ról, co?

Tytuł bardzo trafny, bo przez następną godzinę dwójka pozostałych gówniarzy stara się przeżyć w mieszkaniu wariata, który dodatkowo trzyma sporą niespodziankę w piwnicy.

Suspense jest praktycznie przez cały czas trwania filmu, nawet nie zauważyłem kiedy dotarłem do końca. Nie lada gratka dla miłośników home invasion, nawet jeśli nie lubujecie się w tej kategorii, to jest to mocny thriller/horror, który zdecydowanie warto obejrzeć.
Pobierz crimsontides - #horror #filmnawieczór // Tag autorski: #crystalhills
Jako, że poprze...
źródło: comment_5eUS7cS9UQX8ODB1a4afqCm8a7zS4j6q.jpg
  • 11
@rotero: Jestem zdania, że trailery rujnują przyjemność z oglądania większości filmów. Mało tego połowa z nich zdradza całą fabułę i wszystkie najlepsze sceny.

Postaram się od następnego wpisu wrzucać coś dodatkowego, jakieś teasery albo grafiki, może soundtracku trochę 8)