Wpis z mikrobloga

@FlameRunner: Serio, nie mam czasu żeby robić takie rzeczy:) Jak najszybciej chce się wprowadzić. Uwaga, informacja z ostatniej chwili od UPC: "Sebastianie, proszę podaj adres abyśmy mogli usunąć naklejkę. Pozdrawiam, Sebastian, Zespoł UPC"
  • Odpowiedz
@FlameRunner: No z jednej strony tak - no ale mam pewien niedosyt bo nie padło słowo "przepraszamy" - tyle by wystarczyło więc: co myślicie żeby pójść do nich na aleja Jana Pawła II 78 (notabene ja mam swój lokal w Pasażu Muranów, aleja Jana Pawła II 43 a więc mam blisko ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i nakleić im swoją naklejką którą gdzieś tam sobie na szybko
  • Odpowiedz
@Sebql: I wpadniecie w taki krąg nienawiści? ;) Teraz to bym im dał szansę, może stwierdzili że szkoda strzępić klawiaturę i przeprosi osoba zrywająca naklejkę? Może nawet dostaniesz jakąś mega atrakcyjną ofertę na czas nieokreślony?
  • Odpowiedz
nakleić im swoją naklejką którą gdzieś tam sobie na szybko zrobię?


@Sebql: aha, czyli nie pasuje Ci co oni Ci zrobił i robisz mini inbe na necie, ale chcesz postąpić tak samo...
  • Odpowiedz
Napisz do UPC na fb. Niech ukażą swojego partnera biznesowego za niszczenie wizerunku ich marki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@herbi: gdzie mają go ukazać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Może lepiej niech go ukarzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz