Wpis z mikrobloga

@Sebql: Oni mają jakiegoś jobla na punkcie tych naklejek. Odkąd pojawiło się upc w moim mieście, klatka schodowa wygląda jak pokój nastolatka. Wszędzie są naklejki upc - na skrzynce, na listwach elektrycznych, na poręczach, i to nie jedna tylko w rzędach po kilkanaście.
  • Odpowiedz
Jeśli Twoje dzwi to zgłoś akt wandalizmu.


@Variv: @Sebql:
Problem polega na tym, że trudno udowodnić, że to on to naklejał albo naklejał ktoś z jego polecenia. Może się tłumaczyć, że ktoś chciał mu zrobić na złość.
Swoją drogą dla mnie takie akcje to kompletny brak RiGCzu, spotkałbym takiego gada to oplułbym i obsikał.
  • Odpowiedz
@Sebql: Kiedyś kilka razy zrywałem podobne dekoracje. Wystarczył jeden email do UPC ze zdjęciem naklejki i opisem sytuacji. Od tamtej pory problem zniknął raz na zawsze. Polecam.
  • Odpowiedz
@crimson_wind: Nie cieszę się z tego - odpowiednią karą dla p. Tomasza jest przyjechanie na miejsce i usunięcie tej naklejki. Proszę, nie róbcie takich ogłoszeń ;/
  • Odpowiedz
@Sebql:
To drzwi do lokalu firmowego? Wejście od ulicy czy w budynku? Masz tam jakieś kamery?
Problem w tym, że naklejkę może każdy wydrukować. To że tam jest napisane "Tomasz jakiśtam" jeszcze o niczym nie świadczy...
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@FlameRunner tak, są to drzwi do lokalu firmowego, właśnie się tam wprowadzam. Kamery też są na elewacji budynku i każdy z ulicy może wejść do mnie po schodach.
  • Odpowiedz