Wpis z mikrobloga

Korea Północna - super państwo, mord w Katyniu - mogli nie fikać

Użytkownik @WPS_1917-2017, sympatyk Partii Zmiana i Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej, na fali ostatniej afery utworzył AMA. Postanowiłem zapytać go o kilka rzeczy, na które szczerze odpowiedział, za co dziękuję. Wydaje mi się, ze warto naświetlić niektóre jego poglądy:

Co sądzisz o Korei Północnej?

Wzór niezależności, suwerenności i czystości.

A co z cierpieniem milionów Koreańczyków?

Ci, co fikają to niestety tak mają. Jak ktoś nie fika, to nic z nim nie jest.


Jakie masz zdanie na temat mordu w Katyniu?

Lekka przesada

Możesz rozwinąć?

Mogli od razu nie robić zamętu, tylko jakąś selekcję. Ten, kto fikał, to niestety można było jakoś zniknąć z życia publicznego.


#neuropa #4konserwy #ama #rosja #ruskapropaganda
Pobierz DoctorManhattan - Korea Północna - super państwo, mord w Katyniu - mogli nie fikać

...
źródło: comment_hB4gZIMe1yXngaGZZbs4jcm2WAoskkzu.jpg
  • 21
nie byłbym tego taki pewien, to jest belka ze strony stowarzyszenia WPS, a tutaj jeszcze więcej contentu ludzi powiązanych ze stowarzyszeniem


@Doctor_Manhattan: Przejrzałem ich stronkę i całe to WPS wygląda jak dobry troll, bo to jest niemożliwe, żeby ktoś miał takie poglądy...
@Wsiok: takimi najłatwiej sterować, serwując propagandową i spiskową papkę z Kremla
@push3k-pro: to naprawdę egzotyczna koalicja od komunistów, po koncesjonowanych narodowców. Łączy ich prorosyjskość (lub panslawizm), niechęć do Zachodu i NATO, często fanatyczny wręcz antysemityzm. Ogólnie Moskwy nie interesuje ideologia, jaką prezentują, byleby grali na ich fortepianie i szerzyli produkowaną na Kremlu dezinformację. Zresztą, nie tylko w Polsce Moskwa szuka egzotycznych, wydawałoby się, sojuszników: https://oaspl.org/2016/03/31/pierwszy-putintern-czyli-sojusz-rosji-ze-skrajna-prawica-w-eu/