Wpis z mikrobloga

@Luka_Wars: a ty gupi, "w chui do ojca" świadczy o tym, że podważam, że niby jest całkowicie podobna do el Prezidente, kapiszi? Nigdzie nie napisałem, że nie ma niz z Ondreja Dudy, imputujący ty.
w chui do ojca, rzeczywiście


@first: Oczywiście, że jest do ojca podobna. Obydwie z mamą są kobietami, także mają dłuższe włosy i podobne atrybuty. Reszta to czysty ojciec.
@first: brwi, ksztalt nosa (Agata ma czesto ukazany nos skierowany w dol, a Kinga jak Andrew w górę), szczęki, moze nawet krtan ma po ojcu, podbródek. oczy i usta po matce. policzki mają podobne, choc Adnrew jest bardziej zaokrąglony. reszta bardziej delikatna i mniej masywna kostnie więc wychodzi pow 50% na kobiecą i dlatego bardziej do matki ale to żadne zaskoczenie

Tuskowa też jak dla mnie to młoda Małgorzata, z oczami
Pobierz Ambiwalentnik - @first: brwi, ksztalt nosa (Agata ma czesto ukazany nos skierowany w ...
źródło: comment_smveZE2blu0tWRlqUQ1QuOYuE1R9ZStT.jpg
@Ambiwalentnik: no jebnę, dziurki w nosie, kształt nerki, i #!$%@? długość paznokcia w małym palcu stopy xD
Mogłem przestać czytać po nosie, Andrew ma kartoflaczek nos, a Kinia drobny.
@Ambiwalentnik: Ok, dobra wkręciłem się, a mi aż tak bardzo wbrew pozorom nie zależy, nie jestem jakimś mega fanem urody Kingi, więc ludzie mogą nawet twierdzić, że jest podobna do Kaczyńskiego xD