Wpis z mikrobloga

@first: no dobrze, tylko policzki ma po ojcu, niemniej powoływanie się na jej matkę, przy jej "zaangażowaniu", kiedy kobietom w kraju dzieje się krzywda, zwłaszcza, że jej mężulek macza w tym swoje paldoniki, to jednak... no, ciagle nie urus. :) no, nie seksi mieć twarz z takimi konotacjami :)
@first: no do matki bardziej, ale jej matka to też #dobrazmiana. Jak mam dobrą zmianę przed oczami, to nie urus. Proste. Oni, ci od dobrej zmiany, raczej kojarzą mi się z seksem analnym, z tym że to my jesteś stroną bierną :) no proste. Poza tym, jak dla mnie, to typ urody dość banalny. Nie lubię. No, ale o gustach to się chyba nie dyskutuje...
@grazwydas: sorry, mnie nie podniecają dziewczęta tylko dlatego, że ich stary to prominent. Bo z urody to ładniejsze tutaj w żabce pod blokiem pracują. Ale co mirek, to gust, c'nie? Poza tym nie napinaj się, jak Ciebie podniecają takie guwernantki, to w porządku. Czy ja Ci zabraniam tasować się do jej zdjęć?
@Nabucho: Nie zrozumiałeś, co chciałem napisać. Nie chodzi mi o Jej urodę, bo to sprawa subiektywnej oceny, ale o to, że Ona Ci się nie podoba tylko z uwagi na podobieństwo do ojca-polityka. Polityka przesłoniła Ci możliwość trzeźwej oceny, o czym sam zresztą piszesz. A co do przytyków do mnie, to niestety za stary jestem i na tę dziewczynkę, i na "tasowanie się".
@grazwydas: a, no widzisz, to dobrze, że jesteś za stary, bo odniosłem wrażenie, ze z młodzieżą rozmawiam. Wiesz, toczyć w ogóle dyskusję na taki temat, to trochę, hmm... ja mam 37 lat, ale dzięki takim akcjom czuję się, jakbym znowu miał 16. Dziękuję Ci, mirku. Co do panny Kingi - jak już wspomniałem, dla mnie jej walory estetyczne są żadne. Z oczu zieje brakiem charakteru, uśmiech guwernantki, ogólna aparycja polonistki. Jak
@Nabucho: Chyba za bardzo wczułeś się w 16 latka bo Twoje wywody są mniej więcej takim poziomie . Komentując niniejsze zdjęcie prezydentówny zdążyłeś już zadrwić z jej ojca, z niej samej dokonując negatywnej psychoanalizy tylko na bazie zdjęcia , wspomniałeś o seksie analnym , o "dobrejzmianie", skrzywdzonych kobietach, a także pogardliwie zestawiłeś ją z "paniami z żabki". Zabrakło Ci jeszcze Smoleńska, Maciarewicza, Trybunału konstytucyjnego... a no i oczywiście wcale nie jesteś