Wpis z mikrobloga

Dobry Mirki! Znalazlam w otchlaniach facebook swietny material, ktory wyjasnia dlaczego nie powinno sie uzywac metod podduszania, szarpania, lekkich kopniec i wtykania palcow w psa. Jednak nie jest on jutubowy i tu pojawia sie moj problem. Film swietnie zrobiony, zawiera duzo informacji i mysle, ze fajnie jak trafi do wiekszej ilosci ludzi bo metody a'la Cesar Milan sa [niestety] najpopularniejsze wsrod kynologicznych laikow.
Jak go wrzucic na wykop?
Link do filmu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1229251820479532&id=824843730920345
Postaram sie go przetlumaczyc do weekendu by tez normalni ludzie mieli szanse sie doinformowac. (Chyba, ze ktos wczesniej mi pomoze? #angielski nie na wysokim poziomie).
(chyba, ze jest ktos ode mnie sprytniejszy i ma wiecej czasu na tlumaczenie to moze go od razu wrzucic w znaleziska)
#psy #pies #kiciochpyta
Biegne do pracy, milego dnia!
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rolkam: nie wiem skad taka zla postawa do ceasara.Moze jego metody wbijania palca w psa nie sa super ( nigdy mi sie nie podobaly) tak podejscie goscia do psow, jak i ksiazki ktore napisal robia wrazenie. Nie bede ocenial jego metod bo nie jestem treserem,ale widac ze facet ma podejscie do psow.To ze janusze nie potrafia obejsc sie z jego wiedza to juz ich problem
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: czy tylko ja mam w swoim miescie wielkich nasladowcow Zaklinacza Krola Psow CM? Tak, lataja z kijami zamiast smyczy, tykaja psy w szyje za byle gunwo i glosza swoje proagresywne gatki jako, ze sa PRZYWODCAMI swojego Pimpka wiec Pimpek ma chodzic jak w zegarku.
Albo poprostu wychodze za czesto z piwnicy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Nawet moj glupi ex probowal zdominowac hehe mojego pinczerka bo
  • Odpowiedz
@MasterSoundBlaster: pies rzuca sie na spacerze na innego psa=> podciagasz psa za obroze do gory by stal na dwoch lapach=> nie odpuszczasz poki nie przestanie sie szarpac=[tu czesto psy moga ugryzc]> przestaje sie szarpac, puszczasz go
Powtarzaj dopoki pies bedzie na tyle wystraszony, ze nie bedzie zwracal uwagi na inne psy.
Metoda "dziala" poki wlasciciel nie zacznie znow wyprowadzac swojego psa na spacery.
  • Odpowiedz