Wpis z mikrobloga

@M4ks Nie? To współczuję... Jeśli o mnie chodzi to mam w dupie kogo, za co i czy w ogóle nagrywa ten facet. Mnie nie nagrał i raczej nie będzie miał takiej okazji. Dla mnie po prostu taka postawa jest żałosna, bo niczego nie zmieni. Chodzi po prostu o złośliwość, a nie o poprawę bezpieczeństwa, ale co kto lubi...
Dla mnie po prostu taka postawa jest żałosna, bo niczego nie zmieni.


@S-Type: dlatego najlepiej siedziec i nic nie robic, na wybory tez nie chodzic bo po co...

Nie? To współczuję...


@S-Type: chociaz to wlasciwie tak - takimi, co to pogardzaja przestepstwami a potem sami lamia prawo i tlumacza sie pokretnie, ze to nie to samo gardze jeszcze bardziej.
@M4ks Szkoda mi czasu na taką dyskusję... Nie pochwalam łamania prawa ani unikania odpowiedzialności, ale morderca nie stoi na tej samej półce co kierowca źle parkujący samochód, serio tego nie ogarniasz? Ustawa jasno określa co jest przestępstwem, a co wykroczeniem. Nazywanie kogoś przestępcą za rozmowę przez telefon czy przejście przez pasy na czerwonym świetle jest tylko dowodem na całkowity brak wiedzy...
ale morderca nie stoi na tej samej półce co kierowca źle parkujący samochód, serio tego nie ogarniasz?


@S-Type: a Ty serio nie ogarniasz, ze albo ktos prawa przestrzega albo nie? I nie ma znaczenia kaliber wykroczenia?

Nazywanie kogoś przestępcą za rozmowę przez telefon czy przejście przez pasy na czerwonym świetle jest tylko dowodem na całkowity brak wiedzy...


@S-Type: gdzie nazwalem kogos przechodzacego na czerwonym przestepca?
@M4ks Nikt nie dał Ci prawa do nazywania tych ludzi przestępcami, bo nie popełnili przestępstwa...

"Juz kochacie przestępców? XD". Nikt że zgłoszonych przez tego człowieka nie jest przestępcą. Większość jego zgłoszeń dotyczy przepisów ruchu łamanych przez kierowców i pieszych. To NIE są przestępcy!

Nie będę dłużej z tobą dyskutował, bo szkoda mi czasu. Poproś @stekelenburg5 to może jak będzie miał chęć wyjaśni czym różnią się te dwa pojęcia.
Nikt że zgłoszonych przez tego człowieka nie jest przestępcą. Większość jego zgłoszeń dotyczy przepisów ruchu łamanych przez kierowców i pieszych. To NIE są przestępcy!


@S-Type: a gdzie napisalem, ze chodzi o ludzi zglaszanych przez tego pana? Nigdzie.
Masz typowy problem tzw. mlotka - jedyne co masz to mlotek (hurr durr przestepstwo formalnie to nie wykroczenie) i wszystko sprowadzasz sobie do gwozdzia. Smutne.
@M4ks Za to Ty masz syndrom Janusza dyskutanta - nie znam się ale się wypowiem. Przeczytaj o czym jest wpis, potem swój pierwszy post i odpowiedz mi kogo miałeś na myśli mówiąc "Juz kochacie przestępców? XD".