Wpis z mikrobloga

@Pooodi: każdy może uwiecznić i zgłosić na policji łamanie prawa. On tylko zgłasza, czy zasadnie i o ewentualnej karze decyduje policja a nie on. To nie jest bycie konfidentem tylko postawa obywatelska
@prezes513: za komuny krzewiono taką "obywatelską postawę". Czasy się trochę zmieniły i #!$%@? innych za rzeczy błahe nie jest mile widziane w społeczeństwie, towarzyszu.

@M4ks: nazywasz kogoś, kto popełnia (lub nie, bo on nie jest od weryfikowania tego) wykroczenia "przestępcą"? Nie wiedziałem, że jestem na równi z Masą, jeżeli przechodzę na czerwonym świetle. Widzę, że nie bez powodu mam Cię na czarno
@Batman_: nie wiedziałem, że to jakiś znany typ. Kiedyś widziałem jak zaczął się drzeć i nagrywać matkę z dzieckiem która przeszła na czerwonym przez przejazd tramwajowy (na Sarniej, w polu widzenia żadnego tramwaju) i grzecznie czekała aż się zapali czerwone dla samochodów.
@Batman_: spotkałem gościa jak stał na chodniku i nagrywał, wyjąłem telefon i idąc w jego kierunku udawałem ze go filmuję. Szybko skierował kamerę na mnie, zaczął sapać, zapowietrzył się, schował kamerę i poszedł xd i tak z dziadem trzeba, jego własną bronią kulturalnie
@M4ks Jak przejdę przez przejście na czerwonym świetle to jestem przestępcą? Gdzie Ty się urodziłeś chłopie? W Korei Północnej? W Polsce to jest wykroczenie...
@Pooodi: @S-Type: ale z was hipokryzja bije panowie, prawdziwy poziom wykopu xD jak kto inny to hurr durr przestepca, hurr durr reki nie podam, jak wy sami - ooo, to nie takie powazne, to glupie prawo i tak dalej, kisne.
@M4ks Proszę o jakiś cytat mojej hipokryzji. Nie udzielam się w sprawie afery z Masą, więc nie mam pojęcia co mi zarzucasz. Pytam tylko skąd pomysł, że ten facet nagrywa przestępstwa zamiast wykroczeń.
że ten facet nagrywa przestępstwa zamiast wykroczeń.


@S-Type: a sklad pomysl, ze nagrywa tylko wykroczenia? Ja punktuje podwojna moralnosc wykopkow
@M4ks Nagrywa przechodzenie i przejazdy na czerwonym, rozmowy przez telefon w aucie i brak pasów. To są przestępstwa? Pytam ponownie gdzie dopatrzyleś się mojej hipokryzji w tej sprawie?
@S-Type: skad wiesz, co nagrywa? Wspomniane rzeczy to lamanie prawa, ktorym przeciez wykopki tak gardza... chyba, że ich dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pytam ponownie gdzie dopatrzyleś się mojej hipokryzji w tej sprawie?


@S-Type: w sugerowaniu, ze pisalem cokolwiek o przechodzeniu na czerwonym swietle.
@M4ks Wspomniane rzeczy to istotne łamanie prawa, ale widzisz różnice między przejechaniem na niewłaściwym świetle, a morderstwem? Jakiś czas temu w gazecie Express Ilustrowany była wzmianka o tym Panu i jego działalności. Policja tłumaczyła co im podsyła, same wykroczenia, ani jednego przestępstwa. Nawet na wykopie kiedyś było o nim znalezisko(albo wpis, nie pamiętam). Masz jakieś problemy z czytaniem? Gdzie ja Ci coś sugerowałem? To był przykład... Następnym razem postaram się narysować o
Wspomniane rzeczy to istotne łamanie prawa, ale widzisz różnice między przejechaniem na niewłaściwym świetle, a morderstwem?


@S-Type: nie. Albo sie prawo szanuje, albo sie go nie szanuje. To, ze masz wybiorcza moralnosc tego nie zmieni. A jak ktos placze, bo ktos gdzies zlamal prawo, to troche slabo, jak potem ma pretensje, ze ktos "lapie" innych ludzi lamiacych prawo, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)