Wpis z mikrobloga

@MaNiEk1 zdziwilbys się XD
Pierwsze badanie, w którym sprawdza ze tak powiem ułożenie pochwy jest przez odbyt żeby przypadkiem nie przerwać błony ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak o tym powiedziałam loszce w klasie, która chciała isc do lekarza to stwierdziła że jednak woli pójść za jakiś dłuższy czas XD
@demagog: Właśnie czytałem o takich osobach.Takie osoby odznaczają się cechami psychopaty. Brak empatii do krzywdy ludzkiej.Cechy narcystyczne oraz ogólne cechy makiawelistyczne.Często właśnie te osoby wiedzą u siebie o tych cechach i wykorzystują je .np w dążeniu do celu (do pieniędzy),poprzez zadawanie bólu i biedy wokoło.To się nazywa życie i trzeba od takich ludzi stronić
Dla takich ludzi liczy się tylko zysk, #!$%@?, że po trupach, #!$%@?, że ludzi krzywdzi, mamona nie śpi.


@demagog: zaplusowałem, ale mam nadzieję, że nie będzie mnie to kosztować wizyty w sztumie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Brother_Max: Żadne zielone multikonto nie będzie mi mówić co mam robić. Tak działa wolny rynek, że firma może prowadzić działalność w granicach prawa, a konsument, czyli w tym przypadku ja, może tych działań nie popierać i je krytykować. Wiem, że dla większości z was, zielonych narodowych socjalistów ukrywających się za fasadą wolnościową, taka forma krytyki jest nie do przyjęcia, bo wasz świat jest czarno- biały, a co za tym idzie można