Wpis z mikrobloga

@AKFobia: Bo ten program to mniejsze zło. Bierze się bandziora i on wsypuje reszte. Nie oznacza to jednak że to jest spoko typ
@Catacombe: Analogia świetna. Przypadkiem zapomniałeś o innych rodzajach działalności mafii pruszkowskiej - wymuszeniach, porwaniach dla okupu, niewolnictwie, zabójstwach na zlecenie, stręczycielstwie itp.
  • Odpowiedz
Zobacz ile było zakopów. I tak fajnie ze nam pozwolili bo w prezydenckich nie można było zakopywać xD


@printf: Zakopy pojawiły się później. Rano było ponad 1000 wykopów i 100 zakopów mądralo :) Musiał się jakiś przegryw pojawić z WIELKI PROTESTEM i się przegrywy skrzyknęły, wykopały a później zakopały. Voila. Sam zakopałem, lecz popatrz sobie na godziny fali zakopów. Takie to zdrowo myślące towarzystwo tutaj jest, dopóki jakiś celebryta nie
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Skoro bialek ze ludzie mogli zakopać jak im się nie podoba to to zrobili. Nie wykluczony jest owczy pęd. Nadal nie rozumiem czemu zakopy i wykopy sie nie sumują bo to by było miarodajne choć po cześć. I nadal nie rozumiem czemu niektóre ama miały te możliwość wyłączoną.
  • Odpowiedz
@printf: Chodzi mi o to, że napisałeś "popatrz ile było zakopów" jakby to wyrażało, że treść nie podobała się od początku. Podobała się, po kilkunastu godzinach rozkręcono aferę. Mają prawo, ale niech nie przypisują sobie jakichś zasług :)
  • Odpowiedz
@XpedobearX: No albo dajemy użytkownikom możliwość zakopania albo nie, to ze była to fala zakupów to pewnie z uwagi na to ze nie spodobało się wielu jak moderacja potraktowała osoby, które pisały o tym wprost. Jeden z wykopowiczów skrytykował ama i wyłapał bana i myślę, że to jest decydujące. Michał mówi ze my tworzymy portal, ale niewygodnego użytkownika skasował...
  • Odpowiedz
@ediz4:

Okazje do gwałtu grupowego? Nie sądź innych po sobie bo zaczynasz mnie przerażać.

A założysz się, że gdyby mieli mozliwość, to by skorzystali?

Jesteś pewien? Najwięcej osób z wyższym wykształceniem głosowało na PiS. Wybacz że zburzyłem
  • Odpowiedz
@alex-fortune: Ja mam pretensje. Ale nic z tym sam mogę zrobić :) Natomiast z gloryfikowaniem i finansowaniem zwyrola przez wykop coś zrobić już mogę. Niewiele, ale jednak. Między innymi wywaliłem u siebie z adblocka wykop z whitelisty. I zachęcam do tego innych :) Może chociaż odrobinę spadną zyski z reklam.
  • Odpowiedz