Wpis z mikrobloga

@Limonene: To są po prostu idioci i nic więcej, zamiast to olać, no ja #!$%@?, ludzie mają po 20 lat, a nawet więcej i on daje post, że jest oburzony! Zaczyna robić dymy przecież to trzeba być takim robakiem bez życia, bo masa taki zły, ojejku był złym człowiekiem, ale Al Capone, Guzmanem, Escobarem to się jaram, w końcu oglądałem Ojca Chrzestnego, Człowieka z Blizną lub Narcosa, no ci to
  • Odpowiedz
@Limonene: W takim razie jaki sens mają protesty ludzi odnośnie jakichkolwiek ustaw? Protesty świata nie zmienią, a dla wielu jest to coś ważnego i co najlepsze DZIAŁA.

Chodzi tutaj bardziej o pokazanie swojego sprzeciwu takim działaniom.
  • Odpowiedz
@ediz4: W mojej opinii nie jest to tożsame, niemniej jednak #!$%@?ące jeżeli utrudnia normalne funkcjonowanie reszcie społeczeństwa. Głoszenie swoich poglądów, na wiecach, spotkaniach, protestach może się odbywać bez utrudniania reszcie życia, bo jest tyle różnych grup ludzi z swoimi punktami widzenia wielu różnych spraw, czy broniących swoich racji/praw/poglądów, że takie protesty mogły by być codziennie. Protest ma przedstawić "mój" sposób postrzegania spraw bez włażenia innym swoimi buciorami do salonu, bo
  • Odpowiedz
Laski z czarnego protestu strajkują przeciw odebraniu już nabytych praw.


@AKFobia: Taa. A co niby teraz chcą im odebrać? Wczoraj był protest przeciwko czemu? Bo rząd może coś zrobić. Powód totalnie z dupy.

Przeciw czemu protestują aferzyści? Przeciwko temu, że bydlak założył tutaj konto? Przeciw temu, że zrobił "promoAMA" i zostało wykopane(ja osobiście je zignorowałem, po pierwszych znaleziskach chciałem zakopać bo również nie popieram promowania tego typu ludzi) na dniach
  • Odpowiedz
  • 1
@Limonene to tylko błędni obrońcy moralności którzy nie wiedzą do czego służy AMA. Mają okazję poznać relację osoby którą gardzą (przecież nie trzeba kupować jego książek, ja nie mam ani jednej) i zamiast z niej skorzystać, dla poszerzenia horyzontów, to wolą cyrki odwalać.
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie wiem co im chcą teraz odebrać. Słyszałem o nowym projekcie ustawy(nie pamiętam od kogo) który ma podobny wydźwięk jak poprzednia tylko bez karania kobiet, za czym był wczorajszy protest nie wiem i szczerze na obecną chwilę uj mnie to boli, odnosiłem się to poprzedniej fali protestu związanych z tym tematem i popieram ich słuszność.

Przeciwko promowaniu bandziorów przez administrację. Konto założyć może każdy ale nie każdy przeprowadza AMA
AKFobia - @ediz4: Nie wiem co im chcą teraz odebrać. Słyszałem o nowym projekcie usta...

źródło: comment_RxB6ojPrVG5taSFGKFBHNMztEHK991ro.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Nie wiem co im chcą teraz odebrać


@AKFobia: Nic. Cały protest opiera się na tym że ktoś słyszał plotki że nad czymś pracują. Choć przywódczyni to raczej chciałaby liberalizacji obecnego prawa.

Zajebisty protest, wiemy jak to uderzyło w postronnych użytkowników, ale jak odczuwa to administracja?...

Tak samo uderza jak strajk rolników którzy blokują drogi. Państwo nie odczuje a szary obywatel tak. I tak się wywiera naciski. Nikt nigdy niczego nie
  • Odpowiedz
@AKFobia: Kto Wy? Ja nie wrzuciłem żadnego znaleziska. Popieram protest jako pozytywny odzew ze strony ludzi którzy posiadają jakikolwiek kręgosłup moralny. Traktuję go jako manifestacje że nie zgadzają się z takimi działaniami administracji. Jaki będzie efekt - białek zanim zrobi AMA z Trynkiewiczem albo się zastanowi albo przebije po raz kolejny dno.
  • Odpowiedz
białek zanim zrobi AMA z Trynkiewiczem albo się zastanowi albo przebije po raz kolejny dno


@ediz4: Ciężko będzie mu przebić dno jakim jest "walka" wytopków wyklętych
ech...
Czemu nie wyjdziecie na ulice protestować przeciw programowi ochrony świadków? Jakby tego nie było nie było by problemu z ama.
  • Odpowiedz
@Limonene: Jeżeli chcą coś osiągnąć to powinni usunąć konta. Gremialny odpływ użytkowników to jest jedyne co może zadziałać. Widać jednak, że to są cykory i szkoda im konta.

Dla mnie to AMA to także była porażka i blamaż tego portalu ale poza tym nigdy bym nie wpadł ma pomysł spamowania portalu.
  • Odpowiedz