Wpis z mikrobloga

@lucek091: pewnie przed świętami, to najlepszy moment na wydanie nowej elektroniki
@Kliko: nazywaj mnie jak chcesz, ale jeśli że nie potrafisz poświęcić 20 sekund na znalezieniu informacji o tym układzie to dalsza dyskusja z tobą nie ma żadnego sensu

Building on the technology leadership introduced with the Snapdragon 820 platform, the 821 is engineered to deliver faster speed, improved power savings, and greater application performance, ensuring 821 powered devices keep
  • Odpowiedz
@WhyCry: W przeciwieństwie do ciebie ja poświęcam więcej niż 20 sekund przy szukaniu informacji.
http://wccftech.com/snapdragon-821-vs-snapdragon-820/

O ile podkręcenie można prosto wykazać, to nigdzie nie znalazłem żadnych testów potwierdzających lepsze zużycie energii. Jedynym źródłem tego twierdzenia jest strona producenta, na której jest napisane

5% power savings when compared with the Snapdragon 820

a ten lubi mijać się z prawdą.
  • Odpowiedz
@Kliko: bo takich testów nikt nie jest w stanie przeprowadzić, no chyba, że dostaną płytę referencyjną od qualcomm, która wygląda bardziej jak płyta główna od komputera. Mówisz, że Qualcomm mija się z prawdą, a jako źródło podajesz wccf. No bądźmy poważni. Dla twojej informacji, znam osobiście redaktorów wccf i mogę cię zapewnić, że większość ich artykułow to same clickbaity.
@lucek091: cena to bodajże 3000 yuanów, więć porównywalnie do op3. Ja
  • Odpowiedz
@lucek091: myślałem też nad mi5, ale jakoś nie mogę się przekonać do niego. Myślałem też nad HTC, bo zawsze podobały mi się ich nakładki na androida i jakoś fajnie mi się z nich korzystało. Za OP3 przekonały mnie testy wydajności i cena. Prawie 1000 zł tańszy od konkurencji, a wydajność ta sama :)
  • Odpowiedz
@rowerek0000: Zobaczymy, moim zdaniem cena 1+3 nie zmieni się. W końcu i tak nie wyrabiają z produkcją.
@e_mati: Gdybym był debilem, to bym teraz napisał "wyjątek potwierdza regułę".
  • Odpowiedz