Wpis z mikrobloga

@Jade: Lol, to wy zapraszacie prowadzących do grupy wydziału?
Jakby u nas był jakiś prowadzący to #!$%@? 1/3 z każdego rocznika za teksty jakie tam latają XD
  • Odpowiedz
@mizantropia: Beka to jest ze studentów. Z tego co piszą na fejsie, z tego jak piszą maile, z tego jakie rzeczy piszą w kolokwiach, z tego jak się odzywają do prowadzących, z tego że myślą, że prowadzący są debilami (a przecież niektórzy też niedawno studiowali i wiedzą co i jak wygląda), z tego jakim językiem piszą swoje prace licencjackie i magisterskie, przykłady mógłbym mnożyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Jade: To mi przypomina wykład z Makroekonomii albo czegoś podobnego na studiach. Jedna dziewczyna wdała się w dyskusję na temat tego, ile materiału rzucono im do nauki i że muszą teraz czytać książkę jakiejś tam (tu pada nazwisko, ktorego nie pamiętam).
Prowadzący tę dziewczynę szybko naprostował wypominając jej błąd w nazwisku autorki i kończac słowami:
'I nie jakaś tam, ale to pani (nazwisko), bo tak całkiem prywatnie to moja zona jest'
  • Odpowiedz
@Jade: i tak teraz patrze, 13 lajków pod postem Pana jużniedługo Magnificencji, z takim lizodupstwem to bym nie wytrzymał długo. Laska w sumie i tak dość ładnie tego posta napisała jak na standardy grup wydziałowych
  • Odpowiedz
Generalnie koleżance życzę powodzenia podczas sesji, pan doktor zapamiętuje takie sytuacje


@Jade: co to za gunwokierunki, że do zaliczania sesji jest przydatna przychylność doktora, a nie wiedza?
  • Odpowiedz
@Jade: jakby do mnie student przyszedł i powiedział "siema ch*ju jeb*any", a wszystko by umiał to piąteczka murowana ( ͡° ͜ʖ ͡°) nawet plus za odwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakoś u mnie studenci/doktoranci/doktorzy/profesorowie mają się nawzajem w znajomych - nigdy nikt nie musztrował nikogo niższego w hierarchii.
  • Odpowiedz
@Siotson: U nas zależy. Z jednym pogadasz sobie szczerzei na równi, inny będzie się wywyższał.
Zazwyczaj ci wywyższający się zajęcia prowadzą najbardziej drewnianie i nieciekawie.
  • Odpowiedz
Zazwyczaj ci wywyższający się zajęcia prowadzą najbardziej drewnianie i nieciekawie.


@Lordzio: mamy takiego profesora, który jest dla mnie wzorem typowego "surowego ojca". Jest w porządku, dobrze uczy, pełna kultura, żartem też sypnie. Ale jego spojrzenie zawsze mówi "jeden fałszywy ruch i zginiesz studenciaku" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jade: #!$%@?... ostatnio na grupie studenciaków których będe uczył zebrałem lajki i ogólnie spoko. a ci tutaj kija w dupie włożyli po samą habilitację.
  • Odpowiedz