Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy murki zauważyły, ale coraz więcej publicystów wieszczy #wojna
Zaczęli zachodni politolodzy, importował to i rozwijał #bartosiak
doszedł #michalkiewicz #braun #szewko
zaczęli przebąkiwać po Krymie generałowie i byli wojskowi
teraz i szeregowi publicyści.
Boicie się? Jak tak sobie myślę o tym, to mi trochę szkoda że nie załapałem się na pokolenie rodzone w latach 50tych bo ci przezyli życie wygodnie. Ale się nie boję. W znaczeniu że znając życie, swoją kategorię i wiek pewnie będę robił za mięso armatnie. No ale w sumie nie boję się śmierci. Jedyne co mi nie pasi to to, że Polska jest w NATO i uwiązana na łańcuchu z zachodem. Nie wiem jak wasze poglądy Murki, ale pewnie będę musiał przymusowo złożyć przysięgę wbrew sobie i własnym przekonaniom. No ale myślę sobie duzo o tym ostatnio.


Tak generalnie to nie upatruje zagrożenia w #rosja a w kryzysie #gospodarka #ekonomia i zresetowania wszystkiego jeśli #usa chca być nadal światowym szeryfem

#rozkminy #niepopularnaopinia
  • 34
@Satan696: bez śmieszkowania ale dzięki Kuklinowskiemu sporo rakiet śpiących na preriach Wyoming zostało zaprogramowanych na balistyczny lot nad Wisłę. I raczej się to nie zmieniło. Tak jak mówią eksperci. Wojna będzie szybka, niekonwencjonalna (hybrydowa) a atom użyty taktycznie nie strategicznie dla odprężenia i jako zaproszenie do negocjacji warunków rozejmu.
@SwiniaczXXX: obecny rząd xD
http://www.wykop.pl/wpis/20084683/odnosnie-wczorajszego-plodu-mireczka-kawa-i-papier/
http://www.wykop.pl/wpis/20072245/mireczki-powiem-wam-ze-cykam-sie-wojny-tym-bardzie/

Myślę że Jazydzi i Chrześcijanie mieszkający w Syrii też nie knuli żadnych intryg, a spieprzyć z tego piekła nie mogą. Spieprzają sunnici, niby niewinni ale sam widzisz że chętnie się ich nie wita.


Pamiętaj że jak ruszy fala uchodźców nikt cię chlebem i solą nie przywita xD ani socjalem 1000 € xD
@Impresjonista: No prośba. Zawsze śmiałem się z ruchów Kremla, ale widzę że działają dobrze. Tak jak było w filmie "służby specjalne" powiedziane "-każdy kto ma mózg przejrzy to na wylot
-co na szczęście wyklucza połowę widzów wiadomości"
Pupila Kremla coś tam powiedział, przecież wiadomo że ich propaganda jest nastawiona na jakiś cel. Jak jakiś polityk z Rosji coś mówi to z góry trzeba przyjąć założenie, że kłamie.
Jedyne co mi nie pasi to to, że Polska jest w NATO i uwiązana na łańcuchu z zachodem.


@Impresjonista:
Jak piszesz - jesteś relatywnie młody. Ja należę do pokolenia nieznacznie późniejszego niż "50" i jedno mogę ci powiedzieć: jako dziecko miałem bezpośrednią - choć krótką styczność z ZSRR i ich nastawieniem do ludzi (jednostek), z "komunizmem" i więcej tego nie chciałbym oglądać na oczy. Zdecydowanie wolę "łańcuch" zachodu niż rosyjską turmę