Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy murki zauważyły, ale coraz więcej publicystów wieszczy #wojna
Zaczęli zachodni politolodzy, importował to i rozwijał #bartosiak
doszedł #michalkiewicz #braun #szewko
zaczęli przebąkiwać po Krymie generałowie i byli wojskowi
teraz i szeregowi publicyści.
Boicie się? Jak tak sobie myślę o tym, to mi trochę szkoda że nie załapałem się na pokolenie rodzone w latach 50tych bo ci przezyli życie wygodnie. Ale się nie boję. W znaczeniu że znając życie, swoją kategorię i wiek pewnie będę robił za mięso armatnie. No ale w sumie nie boję się śmierci. Jedyne co mi nie pasi to to, że Polska jest w NATO i uwiązana na łańcuchu z zachodem. Nie wiem jak wasze poglądy Murki, ale pewnie będę musiał przymusowo złożyć przysięgę wbrew sobie i własnym przekonaniom. No ale myślę sobie duzo o tym ostatnio.


Tak generalnie to nie upatruje zagrożenia w #rosja a w kryzysie #gospodarka #ekonomia i zresetowania wszystkiego jeśli #usa chca być nadal światowym szeryfem

#rozkminy #niepopularnaopinia
  • 34
@LowcaAndroidow: ci rodzeni w 50 swoją młodość przeżywali w połowie 60tych. Już nie przesadzaj z tym gruzem, margaryną i kolejkami. Pół życia przeżyli w siermiężnej komunie, ale i zalapali się na kolorowe 90te i całkiem suty XXIw no i wiadomo, są bezdomni i są bogaci, ale lepiej być bezdomnym w Paryzu niż w Kalkucie, c'nie?
@Gom3z: Jeśli bym nie zdążył przed poborem zwiać do Rosji, to poszedłbym ale niechętnie do obecengo Wojska Polskiego (niechętnie bo PW stoi po złej stronie). Uważam że w nadchodzącej awanturze tzw zachód nie ma racji, no i awantura jest dzięki zachodowi.
@goblin21: Zachęcam do lektury. Jedno jest pewne, że raczej nam nie grozi wojna w stylu IIwś z obozami, gazami itd, ale jestem przekonany że będzie tu i ówdzie użyty taktycznie atom. Strategicznie nie, bo nikomu armagedon nie jest na ręke.
@Impresjonista: Ja tam idę przedłożyć papiery o uszkodzonym kręgosłupie i alergii żeby dostać E a jak będzie wojna to #!$%@? stąd. Nie będę ginął za czyjeś widzi mi się. Ale faktycznie, wojna jest blisko. Rządzą krajami ludzie, którzy wojnę znają tylko z opowiadań a to jest straszne.
@Lumpart: Najżałosniejsze jest że dla Amerykanów RT to propaganda Kremla, dla UE to propaganda Kremla... i cholera bardzo mało osób mówi że CNN, BBC to też propaganda, a RT to chociaż wprowadza jakiś pluralizm w patrzeniu na świat.
@Impresjonista: Osobiście uważam że jeśli Polska przetrwa a Rosja i Francja oraz Niemcy i USA dostaną parę nuke to będzie dobrze. Chiny jakby dostały to może i za boli ale oni mają własny przemysł. Jeśli przetrwamy to mamy okazję na granicę Polsko-Chińską a już na 100% mocny wpływ na wschodnią europe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)