Wpis z mikrobloga

@Dragon57: Ja się tylko zastanawiam co zrobią ci wszyscy chrześcijanie, jeśli okaże się, że po śmierci nie ma żadnego Boga, Raju i sądu duszy, tylko Styks i przewoźnik Charon czekający na brzegu na obola. Albo Ozyrys ważący serce by sprawdzić, ile jest w nim grzechów. Albo jakieś Odyny i inne walkirie rodem z północy.
@Dragon57: Jezus oddał życie na krzyżu za nasze grzechy, a to oznacza, że po śmierci i tak każdy zostaje zbawiony.
Reasumując: po cholerę życie z Bogiem, skoro nawet Hitler został zbawiony xD
@Dragon57: Kto mnie zaniesie do kościoła?
Temat religii i wiary jest bardzo złożony i skomplikowany.

Wierzę, że jest jakaś siła wyższa nad nami. Ale nie wierzę w ludzi, którzy zrobili z tego zajebisty model biznesowy na życie.
@Dragon57: Chrzcili mnie rodzice.
Prawdopodobnie to ja ich zaniosę nie oni mnie. Taka jest kolej rzeczy.
Ale to nie znaczy, że moje dzieci będą wierzące w kościół. Bo teraz ludzie nie wierzą w Boga. Wierzą w czarne sutanny i ich pałace.
@Dragon57: Haha jak myslisz ze ludzie nie przeprowadzaja aborcji tylko dlatego ze jakies wiesniaki napisaly cos w ksiazce 2 tys lat temu to sie mylisz. Chrzest nie byl moim pomyslem a ochrzcili mnie tylko z powodu tradycji . Sluchaj wierz sobie w co chesz tylko mi nie wchodz z ta kupa w sfere pubilczna bo jak ty nie lubisz przesladowan tak dla mnie przesladowaniem jest pierdoelnie o jakims niewidzialnym czlowieku w
@Dragon57: No chyba coś ci się w głowie #!$%@?ło od tej religijności.

Co ma moje poczęcie do mojej religijności? A wiesz co jest najlepsze, moje poczęcie odbyło się też bez wiedzy moich rodziców bo byłem nieplanowaną wpadką. No i co w związku z tym? Jaki to ma związek z wiarą i kościołem?

Nie masz argumentów i #!$%@? farmazony. Tyle w temacie.
@Dragon57: a kto mówił o uszkodzeniach?
Jasne, domowe sposoby - 50% na wyskrobanie i 50% na śmierć matki.

Jak czytam te twoje wypociny to aż mi głupio, że należymy do tego samego gatunku.
Który powstał w wyniku ewolucji. Czaisz? EWOLUCJI ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie przyszedł z raju. Nie pogrążaj się - i dla swojego dobra - usuń konto.
@Dragon57: Tego nie napisałem. Napisałem, że byłem nieplanowany. Nie jest to równoznaczne z niechcianym i niekochanym.
Jak ty przeszłaś przez podstawówkę, skoro czytanie ze zrozumieniem u ciebie kuleje?