Wpis z mikrobloga

@Amelek: Na torrentach nic nie ma, na r/westworld cisza, pod linkiem który zapostowałeś widzę tylko "premiera wkrótce".

Jesteś pewny, że nie będziecie tej pizzy jeść patrząc się na ścianę?
Na torrentach nic nie ma


@Wiedmolol: Nie prościej sobie wykupić HBOGO niż pobierać z nielegalnych źródeł ? Okropny jesteś. Ja mam wykupiony pakiet w HBOGO i sobie oglądam bez żadnego kombinowania i pobierania.
Niektórzy uważali w szkole na lekcjach angielskiego zamiast dłubać sobie w nosie.


@Wiedmolol: ja jednak wychodzę z założenia że lepiej jest oglądać w swoim języku z tłumaczeniem.

a po drugie ja nigdy w szkole nie miałem języka angielskiego. jeśli już miałem to język rosyjski i następnie niemiecki. Ale angielskiego nigdy. Angielskiego uczę się dopiero od 1 września. A wiadomo że by perfekcyjnie rozumieć filmy po angielsku to jest 3 lata intensywnej
@Amelek: Nie. Bo jakbym miał wykupić dostęp do wszystkich seriali, które mnie interesują to musiałbym pewnie płacić z... 200zł miesięcznie - Netflix, HBO, Showtime, Amazon itp. itd.

Zresztą co tu do kombinowania? To jest tak proste, że idiota by sobie poradził. Znalezienie odcinka zajmuje mi mniej niż 20 sekund.
@Amelek: Nigdy - NIGDY - nie będziesz znał języka perfekcyjnie. W tym ojczystego. Po to się ogląda seriale i filym z angielskimi napisami, żeby się też przy okazji, niskim kosztem, czegoś nauczyć. To jest IMO najlepszy sposób na poprawienie się w jakimkolwiek języku nie licząc wyjazdu za granicę.

ale jest to kradzież własności intelektualnej.


@Amelek: Nie udawaj teraz świętoszka bo sam dzisiaj powiedziałeś kolesiowi żeby sobie pobrał Belfra z torrentów.
Nie udawaj teraz świętoszka bo sam dzisiaj powiedziałeś kolesiowi żeby sobie pobrał Belfra z torrentów. Also - #!$%@? mnie to. Jestem złodziejem i #!$%@?.


@Wiedmolol: To była ironia w jego stronę ()