Wpis z mikrobloga

Test Huawei P9 Plus
Jako, że jest niedziela to na jej umilenie mamy dla was kolejny teścik. Tym razem sprawdzaliśmy większego, szybszego i droższego brata P9 Lite, czyli Huawei P9 Plus!

Jak się prezentował? Sympatycznie! Jakość wykonania jest bez zarzutu, osiągi satysfakcjonujące, a duży ekran przyciąga oko i wbrew pozorom - łatwo się obsługuje. Co prawda nie każdemu przypadnie do gustu nakładka EMUI, ale trudno się kłócić z faktem, że jest przemyślana i funkcjonalna. Na plus zaliczyć trzeba też podwójny aparat, który pozwala na robienie naprawdę dobrych zdjęć. Innymi słowy P9 Plus posiada wszystkie te cechy, które czynią z P9 jedno z najlepszych urządzeń na rynku. Szkoda tylko, że większość dodatkowych funkcji wprowadzonych w wersji Plus to jedynie niezbyt praktyczne gadżety. O ile z portu podczerwieni jeszcze część osób się ucieszy, o tyle taki Press Touch w swojej obecnej formie mógłby nie istnieć i nikt by pewnie nawet nie zauważył. To niestety sprawia, że powiększona wersja flagowego Chińczyka nie oferuje praktycznie żadnej wartości dodanej poza ekranem. A różnica cenowa jest, ZNACZNA. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Po suche cyferki z pomiarów odsyłam tutaj:
http://www.purepc.pl/urzadzenia_mobilne/test_huawei_p9_plus_wiekszy_szybszy_i_drozszy_brat_p9_lite

I jak zwykle chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące was pytania, nie tylko te dotyczące testu czy samego telefonu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#purepc #huawei #telefony #smartfon
PurePCpl - Test Huawei P9 Plus
Jako, że jest niedziela to na jej umilenie mamy dla w...

źródło: comment_LmGQvNlUy5QVxP6relq1YvbkxdyDm9Xl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
@PurePC_pl: rozmiar telefonu się znaczy P9 w wersji standard jest zupełnie wystarczający i zadowalający. No i nie zamieniłbym w sumie tego telefonu na nic innego na dzień dzisiejszy.
  • Odpowiedz
@PurePC_pl:
Jeszcze ramu jest więcej, a to w sumie spora różnica między 3GB w zwykłym a 4GB w plusie. Chociaż u mnie na P9 nigdy nie zdarzyło mi się zejść poniżej 600MB wolnego

Emui jest spoko jak się wyłączy wszystkie chińskie badziewia, ubijanie aplikacji w tle itp.
Przeraża mnie tylko fakt, że huawei od pół roku ma totalnie w dupie głosy użytkowników mówiących o tym, że ich soft na 6.0 wywala
  • Odpowiedz