Wpis z mikrobloga

@mrbarry: ciekawe jakie byłyby wyniki, gdyby ankieta wyglądała tak:
-jestem za (nie mam prawa jazdy / jeżdżę sporadycznie)
-jestem za (mam prawo jazdy i kieruję regularnie)
-jestem przeciw (nie mam prawa jazdy / jeżdżę sporadycznie)
-jestem przeciw (mam prawo jazdy i kieruję regularnie)
  • Odpowiedz
@Sacramoni: kuhfa zrobiłem to samo... Myślałem, że ankieta odnosi się pomysłu ministra. Dopiero po oddaniu głosu ogarnąłem błąd.
@mrbarry: to teraz ta ankieta w ogóle nie jest miarodajna.
Jestem za utrzymaniem obowiązku
  • Odpowiedz
@Jebwleb: Tiaaa, "kolaże" #!$%@?, #!$%@? ze chca byc na rowni traktowani jak kierowcy aut czy motocykli ale jak juz czerwne swiatlo to #!$%@? z rownouprawnieniem i jada sobie jak chca....
  • Odpowiedz
@mrbarry: ja jestem przeciw odkąd miałem sytuację jaka następuje: chcę wyprzedzać, wychylam się zza samochodu, nic nie ma, zaczynam wyprzedzanie, nagle się okazuje, że zaraz wpadnę na czołówkę z samochodem, który jechał bez świateł a był czarny i jechał w cieniu. Po prostu jak się człowiek spodziewa świateł, to się może tak pomylić i prawie bym zarobił dzwona. Gdyby nie było obowiązku jazdy na światłach, to bym się bardziej przyjrzał lub
  • Odpowiedz
@mrbarry: Jestem za jazdą z światłami. Prawko akurat zdawałem gdy ten przepis wchodził w życie, więc cały czas jeździłem po drogach gdy każdy światła miał włączone, mój wzrok i mózg jest słabo przyzwyczajony do odwrotnej sytuacji w dzień i serio widać jego ułomność w tej kwestii gdy ktoś jedzie bez świateł z daleka wygląda jakby stał a nie jechał.
  • Odpowiedz