Wpis z mikrobloga

@sulkov to jest osiedle i wiara ma kablowke, infrastruktura taka ze pewnie im pozwala tyle dac, to dają, Tym oto sposobem wygryzli wszystkich innych dostawców i sobie zarabiają grosze utrzymujac pewnie w ten sposób infrastrukturę kablowki, a jak nie zaplacisz za jedno to ci i drugie wyłączają. Tak zgaduje, nie znam się na tym, ale nie widze innej możliwości.

Jest to jak najbardziej domowy internet i mam go w moim mieszkaniu, zakladam
@einz: @sulkov: po prostu jest mega infrastruktura światłowodowa, to mogą tyle oferować. W dodatku jest to telewizja kablowa, której właścicielem jest spółdzielnia mieszkaniowa, której celem jest robienie dobrze mieszkańcom, a nie zarobek jako taki, stąd tak mocno zeszli z ceny. A jak korzystają wtedy wszyscy z ich usług, to i tak coś tam konkretnego zarobią na cele spółdzielni nawet przy niskiej cenie. Dodam też ciekawostkę, że ta spółdzielnia bawi się
@Galvay: Pomysły mają dobre, ale jak pójdziesz do administracji konkretnego osiedla (pododdziały całej spółdzielni) to dalej wieje PRLem w #!$%@?, wszystko miło i fajnie dopóki nie zaczną się jakieś problemy.

Ale jak mi przysłali z rok temu list, że OBNIŻAJĄ cenę z 49 zł do 37 zł, to byłem w szoku i nie rozumiałem co to się #!$%@?ło.