Wpis z mikrobloga

Siemka aktualnie jestem na masie. Waga 92kg 185cm wzrostu trenuje intensywnie 3-4 razy w tygodniu. Planuje zacząć suplementację. Będzie to mój pierwszy raz. Chcę zakupić kreatynę (jabłczan nie monohydrat) beta alanine i dodatkowo białeczko po treningu. Pytanie moje jest odnosnie beta alanina i kreatyny. Jak najlepiej je spożywać? Myślałem czy np. Nie dodawać tych dwóch do porannego shake (twaróg owsianka banan mleko)? Czy jest to najlepsze połączenie i przyniesie najlepsze rezultaty? Czy jednak przyjmować te 2 zaraz po obudzeniu jakieś 20min przed pierwszym posiłkiem? Co do samej beta alaniny w jakich porach ja najlepiej przyjmować? W dniu treningowym rano? Przed treningiem? Po treningu? Czy 3 razy? W jakich dawkach? To samo pytanie do dni bez treningu? Dawki w jakich porach? Z samą kreatyna dokładnie tak samo. Nie mam pojęcia jak to ogarnąć i liczę na pomoc doświadczonych. Planuje cykl na kreatynie 8-10tygodni.
#mirkokoksy #mikrokoksy #bialko #kreatyna #silownia
  • 25
@marchew4: Dlaczego zdecydowałeś się na jabłczan nie monohydrant? Z tego co czytałem wychodzi na to, że monohydrant nie jest tylko najtańszy ale również najlepiej działa z dostępnych kreatyn jedynie może być gorszy w rozpuszczalności. Poza tym jaki cykl kreatynowy, jeżeli korzysta się z kreatyny to jedynie 5g każdego dnia czy ćwiczysz czy nie ćwiczysz.
Bo kiedy najkorzystniej je jeść? Czy dodawać do posiłków itp? Słyszałem podzielone opinie że najlepiej bezpośrednio po obudzeniu zjeść kreatynę lepiej się wchłania i później dopiero śniadanie. Że do śniadania niby się wysra zaraz to
@marchew4
Taaa zalewa cię ale wodą bo lepiej ją wiąże, co za tym idzie daje lepszego kopa. A wody łatwo można się pozbyć.
Co do czasu przyjmowania Uwaga Spoiler !

Na naszym poziomie pora odgrywa niewielkie znaczenie! Najważniejsze to jest trzymać sie kcal>makrosów> reszta czynników odgrywa już niewielką część w tym wszystkim. Więc krótko nie nie musisz zjeść żadnej odżywki po treningu.

1.Anty katabolicznie to działa dobry bilans w diecie a nie
@marchew4: ale tak poważnie, beka jak nic, rozkminiasz, jakbyś mógł to przedawkować i umrzeć, to nie hera ani benzodiazepiny, ani nawet saa. Dalej będziesz natural, bo ktoś wczoraj miał problem z tym i naprawdę jeden wielki chuy czy ty to weźmiesz rano, wieczorem, 10g, czy 5g ed przez cały rok, nadmiaru nie przyswoisz, i tyle.

Tu macie takie pytania, że nawet jak byłem zielony w temacie i gruby jak wieprz to
@Duzy_Dziki_Zwierz: haha xd chopok chyba nie rozumiesz o co pytam xd pytam po prostu jako osoba Zielona w temacie ja to najkorzystniej jest przyjmować z czym łączyć itp żeby było efektywne itp chce poznac opinie osób doświadczonych kto może coś doradzić. Zaczynam dopiero i chce wiedzie po prostu jak to wszystko się gryzie :))) jak nie masz nic sensownego do powiedzenia albo się wolisz madrzyc to daj sobie spokój :) pozdro