Wpis z mikrobloga

Uruchomiłem dzisiaj swoje graficzne skillsy ( ͡º ͜ʖ͡º) i wyprodukowałem kolorowy przyciągacz uwagi na małą ankietę, bo nie mogę się zdecydować, co wrzucić na #rozdajo i Allegro xD

PIANKI takie mięciutkie, słodkie, dla mnie mega dobre i chyba jedyna rzecz, z którą mógłbym zdradzać żelki () ze smaków banan i truskawka są obłędne, ale niektórzy doznają orgazmów przy tych zielonych o smaku liści i pomarańczowych xD

MALINKI klasyka gatunku, słodkie w cholerę, jak ktoś pisał gdzieś cukier obtoczony cukrowym granulatem xD jest fun, bo farbują język i sam sposób zjedzenie daje spore pole do popisu ( ͡ ͜ʖ ͡)

WHY NOT BOTH bo dopiero się rozkręcamy z wysyłkami i nie chcemy się zakręcić w pakowaniu xD kolejny produkt dołączy w ciągu kilku tygodni, także keep calm and stay tuned ( ͡º ͜ʖ͡º) wtedy już będą trzy produkty na Allegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=38645712

BONUS a tutaj mały bonusik dla tych, którzy poświęcili chwilę i doczytali do końca :> wśród wszystkich plusujących ten wpis wylosuję paczkę 1 kg mix malinek + 1 kg mix pianek ( ) plusy zbieram do dzisiaj do godziny 22:00

$$$ postanowiliśmy przyłączyć się do zrzutki na aparat słuchowy dla Wiktorii, szczegóły z tego co wiem niebawem będzie przedstawiać @Pribadi

#malinki #zelki #pianki #gusto #slodycze #jedzenie #pytanie #ankieta
ecco - Uruchomiłem dzisiaj swoje graficzne skillsy ( ͡º ͜ʖ͡º) i wyprodukowałem koloro...

źródło: comment_lMd6ZM0VzCRsVDrKaY1Pub4ujSBT3rTx.jpg

Pobierz

Który produkt dać do #<a href="#rozdajo">rozdajo</a> i sprzedaży na Allegro?

  • PIANKI 25.3% (298)
  • MALINKI 74.7% (880)

Oddanych głosów: 1178

  • 26
@ecco: wystawcie na allegro kilka aukcji z różnymi wagami a w środku wstawcie do wyboru różne rodzaje żelków w obrazkach, zamiast wstawiać oddzielnie każde żelki do oddzielnej aukcji.
@ecco: wiele aukcjonerów po prostu zamieszcza info PROSZE PRZY ZAMÓWIENIU NAPISAĆ KOLOR, RODZAJ wybranego towaru. Jak zapomnisz to zazwyczaj wysyłają ci maila byś wybrał kolor /rodzaj ( w obawie o zwrot)
Jest tak np z portfelami, paskami do spodni i wieloma różnymi rzeczami choć nie wszyscy tak robią
robisz fotki, sklejasz w paincie i wrzucasz w aukcje.