Wpis z mikrobloga

Jak tam Deutsche Bank, urus zmalał?

http://pl.investing.com/equities/deutsche-bank
" no zobaczysz mati jak to wszystko #!$%@?
czekajcie tylko, jak to wszystko #!$%@?
tylko patrzeć jak to wszystko #!$%@?
na Ukrainie czołgi, zaraz to wszystko #!$%@?
na Islandii wulkan wybuchł, mówiłem, że to wszystko #!$%@?
nooo, teraz to już na pewno to wszystko #!$%@?
a nie mówiłem, że to wszystko #!$%@??"

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ekonomia #gielda

a tak serio, to wczoraj wycofały się z DB te same fundusze hedgingowe, które zrobiły to przed upadkiem Lehman Brothers. Podobno jak kurs zejdzie poniżej 10 to ma być ostry zjazd i #kryzys na rynkach.
  • 31
  • Odpowiedz
@patrykgit: Może po prostu nie ma żadnej paniki i dzisiejszy spadek to po prostu nadrabianie wczorajszego zejścia po zamknięciu giełdy we Frankfurcie?
Spójrz na inne banki - nic specjalnego się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@oczkers: @Vincenzo: Zapomniałem dodać, że DB już kilkanaście razy "bankrutował" od lutego tego roku i zawsze z tego wychodzili, więc zapewne nic dzisiaj złego nie będzie zwłaszcza, że już odrabia.

Goldbugi (czyli, że ja) już tak mają że "mówię Ci Mati zaraz #!$%@?, zobaczysz" i czekają na reset finansowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vincenzo: w sensie że będzie to koniec świata? myślę że nie, raczej taka zwykła (no może trochę większa niż zwykle) korekta jaka jest co kilka lat. Ale pamiętaj że DB jeszcze nie upadł i ciężko powiedzieć czy w ogóle upadnie
  • Odpowiedz
@patrykgit: Nie ma się specjalnie co dziwić. Wiekszość z nas wie że DB nie może upaśc bo to może być katastrofa. Inwestorzy też to wiedzą i kupują bo jest tanio, stąd wzrosty, te 10 EUR było poziomem na którym chcieli wejść i weszli. Zobaczymy jak się będzie dalej sytuacja rozwijała, być może to początek końca spadków, a może tylko korekta i wszystko jedbnie w wtorek.
  • Odpowiedz