Wpis z mikrobloga

#kontrolarodzicielska #whatsapp #informatyka #android

Szczerze mówiąc nie wiem jakie właściwe tagi użyć.
Sprawa jest taka: syn kumpla wchodzi powoli w wiek dojrzewania i kumpel chciałby kontrolować jakie rzeczy syn wysyła i odbiera poprzez Whatsapp. Jako że kumpel jest kompletną nogą into komputery i telefony zapytał mnie. Ja natomiast, nigdy nie używałem whatsappa i nigdy się nie interesowałem tego typu "szpiegowaniem" więc pytam się tutaj:
Czy jest jakiś sposób na kontrolę rodzicielską i wgląd w treści przesyłane przez tą aplikację? Kumpel wygoglował jakiś whatsapp snifffer ale mu to odradziłem bo mi to na kilometr śmierdzi zainfekowaniem komputera i telefonu jakimś gównem.
  • 4
@moh1942: chyba nie o to chodzi, koledze zależy na czymś w stylu kontroli rodzicielskiej, blokada treści 18+, kontrola z kim syn rozmawia i o czym itp.
@StaryZdzich: wstępnie mu powiedziałem że najprawdopodobniej nie da się tego zrobić i że ten sniffer to już prędzej źródło wirusów. Będę musiał jakoś mu to wyperswadować bo już był gotów wysyłać jakieś sms na numery podane na stronkach w celach "rejestracji" ( ͡°
@plonace_kalosze: niezły #!$%@?, możesz pobrac jakis "symulator" androida na PC, wtedy wszystko widac, smsy, połaczania. Apce ustawiasz hasło, wyłączasz powiadomienia i śmigasz, sprawdź AirDroid