Wpis z mikrobloga

zobacz kogoś łysego, bądź pewny, że to na 100% prawicowiec... ja pier*ole.

@Basiura89: powinieneś podać grabkę tej patologii, bo jesteś dokładnie taki sam skrajny i prosty w ocenie rzeczywistości.

Coś ci wytłumaczę: jak ktoś jest tępy, to na bank nie ma poglądów prawicowych. I lewicowych. Trzeba być na prawdę naiwnym, by myśleć, że taka patologia ma jakiekolwiek poglądy poza jednym: komu by tu dziś przypieprzyć.
@simperium: co Twoim zdaniem świadczy o tym, że jestem skrajny? Z twoim zdaniem na temat braku poglądów u takich ludzi zgadzam się w 100%, ale czy gdzieś napisałem, że twierdzę inaczej? skrajny nigdy nie byłem i nie będę, a tłumaczyć mi niczego nie trzeba, przynajmniej w odniesieniu do tego postu.
inteligena

@matematycznonarodowyprofil: nie wiem, kim jest inteligen, więc ciężko stwierdzić, czy mnie obrażasz, czy komplementujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) . W każdym razie pohamuj się przed takimi wywodami.

co Twoim zdaniem świadczy o tym, że jestem skrajny?

@Basiura89: zarzuciłem cytat przy odpowiedzi, by było wiadomo do czego się odnoszę :). Oczywiście określenie trochę na wyrost, ale ten wyrost jest tak samo proporcjonalny, jak stwierdzenie, że patola