Wpis z mikrobloga

Dotarła do mnie wiadomość o psie - owczarku niemieckim, którego właściciel wystawił na parapet o szerokości 20 cm, za oknem, na 4 piętrze. Zwierzę przez kilkanaście minut walczyło żeby nie spaść, ze strachu oddało pod siebie mocz. Świadkowie próbowali ratować sunię, dobijali się do drzwi, ale nikt nie otworzył, choć lokator był w mieszkaniu. Pies spadł, odniósł rozległe obrażenia i nie przeżył. Stało się to w Poznaniu, w 2015 roku. Dokładnie teraz właściciel odpowiada przed sądem, oskarża go fundacja opiekująca się psami. Mam nadzieję, że się s----------i nie upiecze i pójdzie siedzieć.

Generalnie jestem w głębokim szoku, nie potrafię ogarnąć, co czuło to zwierzę. To wstrętne jak źli i bezduszni potrafią być ludzie. Może właśnie dlatego tak współczuję zwierzakom - one są zawsze niewinne i zawsze kochają.
#psy #owczarekniemiecki #ludzietochuje #poznan
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwierzę przez kilkanaście minut walczyło żeby nie spaść, ze strachu oddało pod siebie mocz. Świadkowie próbowali ratować sunię, dobijali się do drzwi, ale nikt nie otworzył, choć lokator był w mieszkaniu.


@UndaMarina: banda geniuszy

wystarczyło rozciągnąć kołdrę w 2 osoby i by pies wylądował bez obrażeń

ale c--j, po co myśleć, lepiej w drzwi p-----------ć
  • Odpowiedz
bo? Nie doświadczyłeś psiej miłości i przywiązania? Ja doświadczyłam, gdy w chorobie pies kładł się przy mnie, żeby mnie ogrzać i ulżyć.


@UndaMarina: A nie doświadczyłaś ludzkiej miłości? Ja doświadczyłem. To nie oznacza, że wszyscy ludzie są niewinni i zawsze kochają. Tak samo jak to, że doświadczyłaś "psiej miłości" nie oznacza, że wszystkie psy są niewinne i kochają. Pusty nieprzemyślany tekst.
  • Odpowiedz
pies atakujący, gryzący to zawsze jest wina właściciela, który np. nie poświęcił mu uwagi, nie potrafił przewidzieć, czego pies się boi, jak reaguje np. dzieci, koty, inne psy.


@UndaMarina: Człowiek atakujący, mordujący to zawsze jest wina rodzica, który np. nie poświęcił mu uwagi, nie potrafił przewidzieć, czego dziecko się boi, jak reaguje np. murzynów, kobiety.

( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
one są zawsze niewinne i zawsze kochają


@UndaMarina:

Apropo a wiesz, że większość dzieci (oprócz tych chorych na maxa, dziecko z downem tez jest niewinne i kocha - nawet bardziej) , które zostały "wyskrobane" też takie by były, niewinne są a kochały by bardzo.
  • Odpowiedz
@UndaMarina: nie no, nie zawsze jest to wina człowieka. Przecież psychiczne psy też się trafiają i nawet tresura nie pomoże. Nie zmienia to faktu, że tę bestię od owczarka to bym własnymi rękoma obił. Piszę to jako ponadprzeciętnie empatyczny ludź z lękiem wysokości.
  • Odpowiedz
@ImMowingTheAirRandy: ja już się nie udzielam ( ͡° ͜ʖ ͡°) to są ludzie którym nie przeszkadza że pies po lizaniu swojego dupska liże im mordy, szkoda strzępić ryja, z takimi to jak z lewactwem, vege czy eko, nie dogadasz się
  • Odpowiedz