Wpis z mikrobloga

aki jest wygląd polskiego youtuba xD


@Mohiro: A g---o tam prawda. Po raz kolejny czytam że #polskiyoutube to dno i cała polska scena ssie to mi sie nóż w kieszeni otwiera. Jak ktoś patrzy na PLY przez pryzmat gimperów, izaków, gejmplejerów, gównoczelendzy to ma obraz taki a nie inny.

To tak jak by mówić że kino ssie, bo puszczają same marvele, bijatyki i
  • Odpowiedz
I takich kanałów jest masa. PLY to nie tylko heheszki i topka która zbija hajs na gimpach. To coraz prężniejszy biznes, a co za tym idzie coraz więcej osób z pasją (granie w cs i otwieranie skrzynek oraz nagrywanie tego to nie pasja) poświęca się temu. Inwestują w mikrofony, oświetlenie, greenscreen. robią porządny riserdż do odcinka.


@CreativePL: Polski jutub to niestety heheszki i gimpery a cały wartościowy kontent jest przez
  • Odpowiedz
@CreativePL: to sobie sprawdź wyświetlenia
gimper - 1 007 196 subskrypcji 331 975 788 wyświetleń ,
quaz - 145 708 subskrypcji 38 734 419 wyświetleń
Naukowy bełkot - 154 015 subskrypcji 15 579 469 wyświetleń
Rojo - 1 308 948 subskrypcji 255 276 566 wyświetleń
Liczby i dysproporcje chyba ciut dają do
  • Odpowiedz
ale oni się nie rozwijają, bo nikt nie chce ich oglądać

co ma sobie pomyśleć ktoś, kto tworzy coś wartościowego od ponad roku i ma tysiąc subów


To, żeby dostrzegł że YT to biznes. I robienie filmików i wrzucanie ich to nie cała praca. Albo zwyczajnie robi c-----y content i wydaje mu się, że robi fajny. Cybermarian koleś który nie przeklina, zaczynał z c-----ą kamerą, dzwięk nagrywał w szafie przykryty kocami żeby
  • Odpowiedz
@cienki137: Ale ja wiem jak plasuje się topka. Jeszcze raz porównam to do filmów w kinach takie marvele i inne blockbustery zgarniają po kilkaset milionów dolców jednak nikt chyba nie uważa blockbusterów za ambitne kino.

Raczej mało mówi się w internecie O K---A GIMPER WYPUŚCIŁ KOLEJNY ODCINEK ZNOWU PRZEGLĄDAJĄ FB . Bardziej czeka się na odcinki takiego JonTronShow, ERB, czy choćby ARHN system error czy timewarp.
  • Odpowiedz
@CreativePL: internetach, które TY przeglądasz. To Ty przeglądasz fora i stronki, na których pojawiają się filmiki Archona, czy Naukowego Bełkotu. Większość, jak sam wspomniałeś, woli g---o, zapychacze. Nam pozostaje tylko wspieranie i oglądanie tych, którzy się do materiałów przykładają, a nie "wezmę kamerkę do restauracji, nakręcę co jem, w drodze powrotnej deszcz, zmoknę, taki ciężki dzień, VLOG gotowy", lub "odpalę frapsa, zgram 2 godziny materiału, potnę, dodam kilka debilnych wstawek
  • Odpowiedz
@cienki137: No ok ale jak to ma się do mojego wpisu i myśli? Topke zawsze będzie zajmować g---o dla mas nie ważne czy PL, USA czy jakikolwiek inny kraj. Ja mówię o tym, że porównywanie PLY przez pryzmat topki jest bez sensu bo jest masa kanałów które robią dobry content bez bluzgów, otwierania skrzynek czy czelendży. To tak jak by porównywać obecną kinematografię po przez pryzmat blockbusterów.
  • Odpowiedz
@Mohiro:

chłopak robiący makijaż do szkoły dla chłopaków


nie wiem czy to miała być szkoła dla chłopaków czy nie (#pdk) ale serio masz wyraz twarzy jakby nikt Ci nie chciał wypisać recepty na eutanazol.
  • Odpowiedz