Aktywne Wpisy

Mr_InC0gnit0 +564
Mieszkańcy #krakow macie na ten moment jedyną oraz realną szansę na pozbycie się pasożytów z organizmu. Nie zawiedźcie nas, dajcie z siebie 100% Te #referendum oraz wynik przełoży się na to, że ludzie w końcu będą mogli uwierzyć, że w kupie siła. A nie jak to mawiał pewien patopolityk "To ch…j, d…a i kamieni kupa"

gracjan-rozenek +108






To czy ja mam a czy ona mnie ma to 2 inne sprawy xD
Jak byłem jako statysta w filmie i mieli mi dac kapelusz to wszystkie były za male
A było podobno 150 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie mam kogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tzn mam
Ale tych nie chce
XD
Jeszcze wersja jak miałem kuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_N2j6UA9BRlT7hAFbkVW6RKKX5Pm9pipo.jpg
PobierzLubie mieć syf ( ͡° ͜ʖ ͡°)