Wpis z mikrobloga

Pytanie do 100% hetero* mirków. Dalibyście się stuknąć w dupkę facetowi za kwotę zabezpieczającą was do końca życia? Dajmy na to za milion dolarów. Przy rozsądnym zarządzaniu kapitałem, zainwestowaniu części kasy mieszkanie/złoto bez trybu życia jak Mike Tyson - powinno wystarczyć, a zdolniachy mogą pomnożyć kapitał.

* - wg skali Kinseya wielu potencjalnie heteroseksualistów ma w sobie biseksualny pierwiastek, oczywiście częściej u kobiet ale u facetów również

#s--s #ankieta #nocnazmiana

Dalibyście się wydymać w dupkę za milion złotych?

  • Tak 42.6% (1130)
  • Nie 46.4% (1232)
  • Jestem różową / gejem / więc sprawdzam 11.0% (293)

Oddanych głosów: 2655

  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@system_shock: ha, zle to zabrzmialo. wyszedlem na jakiegos psychopate, ktory o------y ludzi z ich ostatnich oszczednosci. xD a ja chcialbym po prostu miec wyjebongo na prace, na problemy z oplatami, kupic sobie jakis ogrodek i byczyc sie caly dzien w sloneczku. tylko tyle i az tyle. zreszta, bagno na swiecie mamy, bo ludzie pragna wladzy, bo chca gnoic innych i zarabiac miliony, ale w miesiac. prosze mnie do nich nie
  • Odpowiedz
@Skinef: spoko, nie chodzi mi o twoją osobę, ale generalnie to podejście, które przytoczyłeś. Bo zawsze się znajdzie jakiś człowiek, który pójdzie o krok dalej w s------------e. :(
Eksperyment Zimbardo też dobrze pokazuje jak zachowują się ludzie, którzy "dorwali się do władzy".
  • Odpowiedz