Wpis z mikrobloga

Pytanie do 100% hetero* mirków. Dalibyście się stuknąć w dupkę facetowi za kwotę zabezpieczającą was do końca życia? Dajmy na to za milion dolarów. Przy rozsądnym zarządzaniu kapitałem, zainwestowaniu części kasy mieszkanie/złoto bez trybu życia jak Mike Tyson - powinno wystarczyć, a zdolniachy mogą pomnożyć kapitał.

* - wg skali Kinseya wielu potencjalnie heteroseksualistów ma w sobie biseksualny pierwiastek, oczywiście częściej u kobiet ale u facetów również

#seks #ankieta #nocnazmiana

Dalibyście się wydymać w dupkę za milion złotych?

  • Tak 42.6% (1129)
  • Nie 46.4% (1231)
  • Jestem różową / gejem / więc sprawdzam 11.0% (293)

Oddanych głosów: 2653

  • 126
Jestem z was dumien mirki, że nie wykręcacie się jakąś pseudomoralnością.


@Go_Ask_Alice: Jak ktoś nie szanuje swojej dupy oraz nie jest świadom badziewia wenerycznego albo HIV/AIDS, no to i owszem, odda się bez piśnięcia nawet, żeby dostać ten milion dolarów xD

Poza tym ciekawa perspektywa, hajsu niby do końca życia, ale HIV może się aktywować w każdym momencie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Go_Ask_Alice: co ci z tych pieniędzy jak stracisz RiGCz. Co z tego, że nikt się nie dowie, jeśli sam będziesz świadom tego, co zrobiłeś? Pytanie powinno brzmieć - czy są dla ciebie (czy ludzi, którzy piszą, że by się zgodzili) rzeczy, których byście nie zrobili za kasę ustawiającą was do końca życia? Pewnie do wielu sie nie przyznacie, że byście zrobili, ale kto wie jak by było jakby ktoś dał wam