Wpis z mikrobloga

Pytanie do 100% hetero* mirków. Dalibyście się stuknąć w dupkę facetowi za kwotę zabezpieczającą was do końca życia? Dajmy na to za milion dolarów. Przy rozsądnym zarządzaniu kapitałem, zainwestowaniu części kasy mieszkanie/złoto bez trybu życia jak Mike Tyson - powinno wystarczyć, a zdolniachy mogą pomnożyć kapitał.

* - wg skali Kinseya wielu potencjalnie heteroseksualistów ma w sobie biseksualny pierwiastek, oczywiście częściej u kobiet ale u facetów również

#s--s #ankieta #nocnazmiana

Dalibyście się wydymać w dupkę za milion złotych?

  • Tak 42.6% (1130)
  • Nie 46.4% (1232)
  • Jestem różową / gejem / więc sprawdzam 11.0% (293)

Oddanych głosów: 2655

  • 126
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luka_Wars: Taka ankieta ma to do siebie że jest często g---o warta ze względu na specyfikę portalu.
tak jak ankiety o różowych w których część waliła celowo opcje robiąca z różowych k---y.
Do tego część ludzi będzie się uważać za 100% hetero bo nigdy nie bzykali się z facetem (a ze względu na portal nigdy nie bzykali się z kimkolwiek ( ͡º ͜ʖ͡º) ). Więc
  • Odpowiedz
@Pooodi: Tzn. ja osobiście nie przyjąłbym czegoś takiego.
Natomiast realia w Polsce są takie, że bez dania d--y ludzie często z----------ą pół życia w g---o pracy, żeby taki standard posprlowskiego bloku i 15 letniego wraka utrzymać.
  • Odpowiedz
@system_shock: czym sie rozni 5 minut (nie)przyjemnosci i byc ustawionym jak nei do konca zycia, to naprawde ladnych pare lat, od bycia czescia systemu, bedac pomiatanym u januszexa przez nastepne 40 i wiecej lat? lata stresow, sluchania co ty nie jestes, uzerania sie ze wspolpracownikami i traceniu zdrowia fizycznego i/lub psychicznego?
  • Odpowiedz
@Skinef: i co, potem przestaniesz być częścią systemu? To nie takie proste.
Poza tym nie każdy daje się naciągać i sobą pomiatać w pracy, także nie generalizuj. Mnie w sumie nie przeszkadza obecna praca, ale płacą słabo, więc niebawem ewakuacja. Wyłączając sytuacje, że jesteś jedynym żywicielem rodziny, są dzieci, choroby w rodzinie etc. to ludzie często sami godzą się na sytuację "c-----o, ale stabilnie", boją się wyjść ze strefy, którą
  • Odpowiedz
@system_shock: ale pojechales. porownywac morderstwo, ktorym naruszam dobro innych, a niewinnym numerkiem, ktorym naruszam co najwyzej szacunek do samego siebie. ( ) tak, przestane byc czescia systemu. istotna dla 99 % ludzi, najbardziej wqrwiajaca czescia sytemu. :E
  • Odpowiedz