Wpis z mikrobloga

Obczajcie dwa fanpejdże na fejsbuku
SURGE POLONIA
GAZETA.PL
Dlaczego? Lepiej nie pytajcie. #narodowypesjanizm #wielkapesanarodowa #pesa #1000defektowpesy
To już dobry czwarty raz w ciągu roku kiedy nakręca się to samo pindolenie o tym samym pociągu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrawiam z wydziału onkologii, ja już nie mam siły na plebejuszy. XD
PafawagusCentauris - Obczajcie dwa fanpejdże na fejsbuku
SURGE POLONIA
GAZETA.PL
D...

źródło: comment_d3duqlYsIAw2knQVi2GGCn3Xjw3eYiOb.jpg

Pobierz
  • 7
No to pozwolę się odnieść do filmiku gazeta.pl:
- 0:13 pojawia się fraza "ekologiczny design". Coś mi się wydawało, że ostatnio za często ludzie powtarzają "ekologiczny" ale to już jest przesada. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0:32 to już nieźle #!$%@? z tym 200 km/h. Równie dobrze można powiedzieć o Impulsie Newagu "Maksymalna prędkość pełnego składu to 220 km/h...". Ciekawe tylko dlaczego nikt tak nigdzie nie pisze a
lolingPL - No to pozwolę się odnieść do filmiku gazeta.pl:
- 0:13 pojawia się fraza ...

źródło: comment_xNhPUpzFACdD2yT3J7osCW9sMQ61fe7i.jpg

Pobierz
@lolingPL: Dla mnie całkowitym nieporozumieniem, jest udostępnienie tego filmu przez profil krajowego zarządcy infrastruktury PKP PLK. Po pierwsze - jak państwowy może promować prywatne, a po drugie - jak zarządca infrastruktury może nie znać parametrów pojazdów kursujących po własnej sieci kolejowej, by udostępniać film zawierający kłamstwa w kontekście prędkości maksymalnej?
- 0:42 - wiadomo, że jak normalny pasażer przesiądzie się z syfiastej TLKi do klimatyzowanego Darta będzie zadowolony. Nie zadowolony będzie tylko mikol, który nie może powisieć w oknie.

- 0:50 - no i pani potwierdziła moje zdanie z punktu wyżej


@lolingPL: Jest to szczególnie zabawne w kontekście Pendolino właśnie. Bo wszyscy pieją nad wielkim komfortem jaki rzekomo oferuje Dart, a Pendolino? Pracownik ZDG TOR stwierdził, że Pendolino to nie jest
jacekKobr - > - 0:42 - wiadomo, że jak normalny pasażer przesiądzie się z syfiastej T...
@jacekKobr:

(ten sam ZDG TOR nachalnie promuje Pesę)


ZDG TOR nachalnie promuje PESĘ najpewniej przez to: ZGD stoi za Ryneczkiem Kolejowym, którego partnerem jest... tak PESA. Wiadomo - o partnerze, który raczej płaci za reklamę nie wypada mówić źle. ( ͡º ͜ʖ͡º)