Wpis z mikrobloga

Niemożliwe nie istnieje!Mireczki, pamiętacie historię zagubionego aparatu ze zdjęciami z naszej wyprawy kajakiem przez Polskę, która trafiła na główną, a następnie do serwisów informacyjnych w całej Polsce? ( http://www.wykop.pl/link/3307017/pomocy-wykop-efekt-zgubilismy-nasze-zdjecia-z-wyprawy-kajakowej-przez-polske/ )
WŁAŚNIE SIĘ ODNALAZŁ!!! ( ͡º ͜ʖ͡º) Tak to wyglądało

DZIĘKUJĘ WAM! Nie byłoby tego wszystkiego gdyby, nie wsparcie Internetów, dlatego chciałbym Wam w ramach wyrazu wdzięczności przygotować ładną fotorelację z wyjazdu opatrzoną opisami i ciekawymi filmami. Dajcie nam tylko chwilę na szybką selekcję, bo karta pamięci aż pęka w szwach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #wykopefekt #takietamztripa #podroze #podrozujzwykopem #internet
Pobierz keepaway - Niemożliwe nie istnieje!Mireczki, pamiętacie historię zagubionego aparatu ...
źródło: comment_flLdKGtnLTPxqNutcjJ2gisV3rCMTI5V.jpg
  • 18
@Pippo: Dzięki! Jest to na pewno do zrobienia z technicznego punktu widzenia, choć bardzo czasochłonne i wymagające dobrej kondycji podczas walki z prądem szczególnie w drodze powrotnej z nad Morza Czarnego. Woda może być też mocno zanieczyszczona na ukraińskim odcinku.
Sam myślę o tym żeby przepłynąć wzdłuż i wszerz Deltę Dunaju aż do Morza Czarnego docierając wcześniej stopem z kajakiem na plecach (mam dmuchańca) do Rumunii ( ͡° ͜ʖ
@Impresjonista @desygnat @Pippo : Nie wiem czy to temat na znalezisko, póki co napiszę tutaj.

Po prawie półtorej miesiąca od akcji w Internetach na fanpage mojego bloga Takie Tam z Tripa otrzymałem wiadomość"Cześć! Słuchaj, ostatnio pod schodami na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie znalazłam Wasz aparat! Przeglądnęłam galerię i wszystko wskazuje na to, że jest Wasz" załączając zdjęcie aparatu.
Okazało się, że znalazła go jakiś czas wcześniej podczas spaceru z psem,
Poza tą fantastyczną historią miałem jeszcze przygodę wykopowiczem oszustem- szantażystą, który chciał wymusić 1000zł okupu za aparat, który rzekomo posiadał. Po wymienieniu z nim kilkunastu żenujących maili (LINK stwierdziliśmy, że skoro #oszukujo z paragrafu 163k.k. sprawa nadaje się do prokuratury, w końcu nie wiadomo ile osób już wcześniej nabrał w stylu #januszebiznesu


@keepaway:
Pobierz desygnat - > Poza tą fantastyczną historią miałem jeszcze przygodę wykopowiczem oszus...
źródło: comment_t1Mj0Amtj6QPomssJtju5jwtcCY4WUUs.jpg