Wpis z mikrobloga

ten uczuć kiedy gówniak lvl 9 naopowiadał kolegom w #podbaza że ma tatę mistrza świata w #csgo i teraz po lekcjach ciągną do nas pielgrzymki ze szkoły żeby móc popatrzeć na mistrza świata. nie wiem czy #wygryw czy #przegryw.
ja w sumie global elite


jak się tak dalej w tych opowieściach gówniaki będą nakręcać to tylko czekać na telefon od pani ze szkoły z pytaniem o zorganizowanie szkolonej wycieczki do mnie do domu.
Zamotany79 - ten uczuć kiedy gówniak lvl 9 naopowiadał kolegom w #podbaza że ma tatę ...

źródło: comment_uCpH9u2Am9qvE5h3k0tfL1WuSRca77ka.jpg

Pobierz
  • 65
pobieraj 5 zeta od łebka :D


@dziabarakus: u mnie w podstawówce tak było, w czasach kiedy Internet nie był tak rozpowszechniony, że szło się do takiego starszego chłopaka, płaciło 2 złote (w tamtych czasach to dosyć sporo jak dla dzieciaka) i się korzystało u niego z neta, a nawet grało w gry

Potem jakiś nauczyciel się dowiedział i był niezły przypał (nie pamiętam jak się to skończyło) i od tamtej pory
@kretyn: ale wtedy cafejek internetowych był wysyp jak grzybów po deszczu. tam królował starcraft i CS jeszcze w wersji 1.4. W domu jak ktoś net miał to łączył się przez modem i rachunki telefoniczne były kosmiczne (stad pewnie te 2 zł). ale jak ktoś miał stałe łacze to było idealnie i można było do niego wbijać ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Zamotany79 A za parę lat:
Mój stary to fanatyk konter-strajka. Pół mieszkania jego koszulkami z nickiem na plecach, plakatami i pudełkami po grach. Średnio raz w miesiącu kupuje nową myszkę za około 150-200 zł bo starą #!$%@? przez okno w nerwach kiedy mu "schodzi". W swoim 22 letnim życiu juz jakieś 30 razy biegałem do mediamarkt po nową mx518 czy deathaddera. Tydzień temu już tylko wszedłem do sklepu, a chłopaczek z obsługi
@pedopope: hehehe powiedz to jego mamie :D a tak poważnie to jeszcze jest praca znajomi i mirko wiec na gierki czasu wiele nie ma ale Starcraft i CS to dwie moje miłości z dzieciństwa na których się wychowałem i chętnie do nich wracam w wolnych chwilach
@Zamotany79 Ja mam dopiero dwójkę z przodu w lvlu a już od loszki słucham, że jestem za stary na gry, a już w ogóle mam o nich zapomnieć jak będą dzieci :D Czasu też coraz mniej ale fajnie sobie czasem usiąść i postrzelać, chociaż GO to już nie to samo :/