Wpis z mikrobloga

ten uczuć kiedy gówniak lvl 9 naopowiadał kolegom w #podbaza że ma tatę mistrza świata w #csgo i teraz po lekcjach ciągną do nas pielgrzymki ze szkoły żeby móc popatrzeć na mistrza świata. nie wiem czy #wygryw czy #przegryw.
ja w sumie global elite


jak się tak dalej w tych opowieściach gówniaki będą nakręcać to tylko czekać na telefon od pani ze szkoły z pytaniem o zorganizowanie szkolonej wycieczki do mnie do domu.
Zamotany79 - ten uczuć kiedy gówniak lvl 9 naopowiadał kolegom w #podbaza że ma tatę ...

źródło: comment_uCpH9u2Am9qvE5h3k0tfL1WuSRca77ka.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • 1
@sargento za 30 min idę na wywiadówke i mam nadzieje ze rodzice innych dzieci nie będą mieć pretensji ze ich gowniaki przychodzą do mojego postrzelac. W końcu mistrz świata i ten tego ...
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Marcinowy: jak miałem 17-18 lat dorabiałem sobie nocami w cafe internet i tam poznałem CS w wersji pudełkowej w domu mało kto miał internet (i ja sam nie posiadałem wtedy stałego łacza u siebie), a cafejkach się grało ostro. potem jak tylko sie pojawiła platforma steam i CS wszedł pod tą platformę to się klucze wpisywało i gra już była pod steamem.
Gdy tylko dorobiłem się kompa w domu i stalego
  • Odpowiedz