Wpis z mikrobloga

@Pikaczu: Ja zawsze kisnę z ludzi, którzy nie ubiorą tego co im pasuje bo "nie wypada". I tak w październiku choćby było #!$%@? w chooj to nie założą kurtki zimowej lub czapki bo "jeszcze nie ma zimy, żeby nosić kurtke z puchem" xD. Albo w kwietniu dopierdzieli 20 stopni, a koleś mówi- "nie założe spodenek bo przecież marzec i ludzie pomyślą, że idiota" xD I tak ludzie albo marzną, albo pot
I tak ludzie albo marzną, albo pot spływa po dupie, bo zamiast ubrać się komfortowo dla własnego poczucia to "nie wypada" założyć tego co niezgodne z sezonem xD serio tacy ludzie istnieją xD


@FuriousViking: W tym jest pewna prawda bo jeśli przy takich temp przyzwyczaisz się do kurtki zimowej to będzie ci pizgało zimą w niej, nie będziesz przyzwyczajony do zimna. To coś jak siedzenie w samochodzie w kurtce bo nie
W tym jest pewna prawda bo jeśli przy takich temp przyzwyczaisz się do kurtki to będzie ci pizgało w zimę,


@XpedobearX: To nie prawda. Inaczej moglibyśmy w taki sposób zajść do tolerancji na temperature +70 stopni, albo w drugą stronę na -50. Nie ma czegoś takiego jak przyzwyczajenie się do odczuwanej temperatury zewnętrznej i zawsze albo poniżej albo powyżej iluś stopni Celsjusza będziemy odczuwać dyskomfort wzrastający wraz z obniżeniem lub podwyższeniem
@FuriousViking: Da się przyzwyczaić do temperatury (i nie mówie tu o kolesiu z chorobą nieodczuwania bólu, który niedawno robił AMA), tylko po prostu przy pewnej granicy ciało zaczyna to mocno odczuwać a ciała nie oszukasz. Ja dzisiaj np. czułem się jak debil, wszyscy wkoło w kurtkach a ja w koszulce, ale co mnie to, nie będę się męczył. I nie, ludzie nie robią tak jak ty mówisz. Jesteś zapewne kolesiem, który
@Porana123:

Jesteś zapewne kolesiem, który robi zdjęcia jak widzi w lutym kogoś w krótkich spodenkach a potem wrzuca to na wykop.


Koleś własnie pisałem, że istnieją ludzie, którzy się przejmują w czym chodzą inni i od tego uzależniają swój ubiór, nie od tego czy im zimno czy za gorąco. I z takich ludzi mam beke xD Ja mam 32 lata, żone i dwójke dzieci, serio mam chodzić i robić ludziom zdjęcia