Wpis z mikrobloga

@Python: Spisu nie ma, bo każdemu dana wersja może działać inaczej. Jaką wersję masz teraz? Ja coś słyszałem, że 6.8.11 dobrze się sprawuje, u mnie taką wersją było 6.7.21 a i tak aktualizuję co tydzień. Możesz też napisać co to za błędy.
  • Odpowiedz
@cukru: 6.9.8 | Beta teraz mam

To chyba nie błędy tyle co domyślna konfiguracja jest troche poroniona. Pogrzebałem i chyba będzie ok.

Problem miałem z aplikacjami w tle np. drobox nie wrzuca zdjęć z automatu, zdażyło się również że budzik mi rano nie zadzwonił (na szczęście obudziłem się sam) czyli jakby nie wybudzał aplikacji w tle w momencie kiedy powinien.

Znalazłem jakieś opcje ograniczenia apek dla oszczędzania baterii i wywaliłem
  • Odpowiedz
@Python: Czyli masz Globala. Co do aplikacji w tle: wejdź w ustawienia - bateria i wydajność - oszczędzanie baterii - ustaw "nie blokuj". Do tego na aplikacje, które chcesz aby działały w tle polecam założyć kłódkę (włączasz ostatnie aplikacje i przeciągasz w dół) a także dodać do autostartu w panelu sterowania.
  • Odpowiedz
@cukru: autostart nie pomógł - robiłem to pare dni temu. To pierwsze właśnie opisałem post wyżej. Kłódka to też niezły pomysł dzięki ;)
  • Odpowiedz
@widmo82: Jeszcze testuje ale drobox wstępnie zaczął współpracować.

W międzyczasie jeszcze budzik (Timely) też złapał podobnego faila i zaczął dzwonic 30min po czasie jak go uruchomilem zdziwiony że nie dzwonił.

No ale wydaje się wstępnie, że wywalenie takich programów z systemowego zarządzania/oszczędzania baterii pomaga
  • Odpowiedz
a na jakiej wersji MIUI8 dziala aktualizacja dropboxa? ja mam dwa redmi i na:
8.0.2.0 - nie dziala
6.9.1 - nie dziala
w obu telefonach mam dodanego dropboxa do autostartu
Cos jeszcze zmienic trzeba czy... wersje?
  • Odpowiedz
@widmo82: Oj nie zauważyłem wpisu - nie zawołałeś.

Tak jak wyżej napisał cukru

wejdź w ustawienia - bateria i wydajność - oszczędzanie baterii - ustaw "nie blokuj"


Powinno bujnąć - ogólnie jego post wyżej w całości wyjaśnia co robić.
  • Odpowiedz
@widmo82: Ale mozesz ustawić kazdą appke z osobna, przynajmniej ja tak zrobilem.

Ogólnie mam ustawione zeby blokować appki (włączony) i wtedy wyżej mam opcje "wybierz aplikacje" gdzie po prostu dropbox i appka od budzika dostała u mnie pełne uprawnienia (bez ograniczeń).
  • Odpowiedz