Wpis z mikrobloga

Wyobraź sobie, że większość osób heteroseksualnych czuje obrzydzenie na widok homoseksualistów. A zmuszanie dziecka do oglądania takiego związku we własnym domu = trauma na resztę życia.

http://www.wykop.pl/link/3358009/polski-rzad-blokuje-projekt-europejskiego-lobby-lgbt/#comment-39478809
+ oczywiście wiele innych urojeń, co można zobaczyć w powyższym linku
#lgbt #homoseksualizm #homofobia #neuropa #shitwykopsays
  • 10
@artpop: ale faktycznie można czuć obrzydzenie jeśli się afiszują, np całuje 2ch "pedałów". Tak po prostu bywa, nawet jak stara się taki widok zignorować "niech sobie są". Mówię o przestrzeni publicznej. Do domu nikt nikomu nie zagląda.
@CrtZ: jak to robią w jakiś przesadzony sposób, w tym np karyna zalana w sztos a seba też na jakimś odlocie to tak, zresztą każdy ma inne odczucie, tak samo jakby zobaczyć np starego oblecha liżącego 9 latkę to nasuwa się,że coś jest nie tak...podobne odczucia mozna mieć jak widzi się homo,coś nie tak,odrzuca wewnętrznie (tutaj nijak się ma co koledzy pomyślą)
@guestviewonlypl: Co do przykładu z 9-latką - absurdalne. Tam jest coś nie tak, bo 9-latka nie jest psychicznie gotowa na namiętne kontakty cielesne, nie ważne czy ze starym oblechem, czy 20 latkiem.

Natomiast co do karyny - tak, cieszy mnie że zauważyłeś, że każdego może coś innego obrzydzać. Co w związku z tym? Wydaje mi się, że jest pewna granica przyzwoitości w przestrzeni publicznej i dotyczy ona wszystkich - jeśli uznajemy
@CrtZ: dla kobiet moze tak,nie wiem.Choć znam kilka,które by to obrzydzało także. Mnie osobiście nieco też brzydzi,tak 2 "pedały" jak i obleśna karyna jeśli w przesadny sposób (tj oblesny a nie jakiś "romantyzm" naturalny,skromny).Wolę odwrócić glowę.Kazdy ma inaczej i tyle.
@CrtZ: wedlug mnie mijasz sie z prawda. Ktorej kobiety nie spytalem kiedys o interakcje cielesne miedzy dwoma facetami, to zachwycona nie byla (choc nie mowie, ze takich nie ma). Nie przeszkadzaly im az tak natomiast jakies interakcje kobiece. I to jest ciekawe. Chyba wszyscy przywykli do jakichs blizszych relacji miedzy kobietami, bo wiadomo jak to jest. Buzi na dzien dobry, buzi na do widzenia, chodz ze mna na siku itd. A