Wpis z mikrobloga

  • 917
Ja p------ę.
Rejestracja w przychodni od 8. Przyszedłem o 6:00 i jestem 10 w kolejce. #nfz w pigułce
#wtf
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sinuh: to niekoniecznie wina samego nfz. Po prostu zaklad opieki zdrowotnej do ktorego chodzisz jest taki przedpotopowy


@graf_zero: nieprawda, to NFZ, sam minister ustala te kolejki!!
  • Odpowiedz
@sinuh: c-----a przychodnia, możesz bez niczego zmienić bodajże 2 razy w roku. Polecam. Ja całą rodzinę do jednej, normalnej przepisałem (zwłaszcza gdy masz roczną córkę i idziesz na zwykłą kontrolę). Nigdy nie czekałem na wizytę dłużej niż 10 minut. Każdy przychodzi na swoją godzinę i kolejek nie ma.

@M4ks: :D Nie wiem czemu ludzie winią NFZ za kolejki do internistów. Akurat temu to są winne przede wszystkim słabo
  • Odpowiedz
@sinuh: musisz być bogatym człowiekiem skoro stać Cię marnować tyle czasu na stanie w kolejce. Mnie nie stać, więc chodzę prywatnie.


@fuser: jak się zacznie sezon grypowy to prywatnie też będziesz sobie mógł postać w kolejce :)
  • Odpowiedz
@sinuh: to i tak nic najgorzej będzie wypełniać PIT w przyszłym roku i jak człowiek widzi ze płaci co rok te kilka tysięcy na ubezpieczenie a jak chce iść do lekarza raz na kilka lat a pani w okienku mówi ze limit na ten rok się wyczerpał i dopiero na przyszły można się zapisać to dopiero k-----a chwyta. Płać na lekarza co miesiąc a jak chcesz iść do lekarza to
  • Odpowiedz
@sinuh: To w dużej mierze wina Pań 60+ Wczoraj byłam u lekarza i przyszła jedna starsza Pani i narzeka, że długo musi czekać, spytałam jej, na którą ma wizytę - okazało się, że godzinę później i tak oto tworzy się sztuczny tłum. Nie wspominając o tym, że dużo z nich przychodzi sobie żeby pogadać z lekarzem i są tam codziennie.
  • Odpowiedz
@iron_fox2: \nie tak dużo płacisz. Składka odlicza się od podatku (w większości), więc jak byś nie płacił jej wcale to sporo mniej niż 270 zostało by w kieszeni.
  • Odpowiedz