Wpis z mikrobloga

  • 917
Ja p------ę.
Rejestracja w przychodni od 8. Przyszedłem o 6:00 i jestem 10 w kolejce. #nfz w pigułce
#wtf
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LaLiLuLeLo: do mnie kiedyś baby miały pretensje, że przyszłam tylko 10 minut przed moją wizytą, a one siedzą od rana. tyle, że one miały wchodzić godzinę po mnie xD to powiedziałam, że nie mam obowiązku tracić dwóch godzin przed wizytą na sztuczne czekanie, przyszłam przed wizytą punktualnie i koniec dyskusji. jak one chcą tracić czas, to spoko, ale niech się nie p------------ą.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ILOVEPOLAND ale napisałeś to takim tonem jakbyś był z siebie dumny że przechytrzyłeś system zajmując SOR sobą podczas gdy ludzie z wypadków musieli czekać
  • Odpowiedz
  • 1
@reddml Nie polecam rejestracji telefonicznie, dzwoniłem godzinę po otwarciu przychodni i już nie było miejsc (40 pacjentów zarejestrowanych w godzinę). W przyszłym miesiącu chyba wykupuję luxmeda albo inny pakiet bo to jest dramat k---a.
  • Odpowiedz
  • 0
@reddml A u mnie patologia rodem z komuny jeśli chodzi o rejestracje, jedyne coc
mnie trzyma przy tej przychodni to odległość i lekarze - cała reszta jest do bani. Moja mama leży teraz w szpitalu, w którym pracuje kardiolog z mojej przychodni - oprócz mnie w tej przychodni jest zarejestrowana moja babcia. Przychodnia aby nie generować kolejek wprowadziła opcję "recepty na zamówienie" - wizyty kontrolne odbywają się swoim tempem, a jeśli
  • Odpowiedz
Rejestracja w przychodni od 8. Przyszedłem o 6:00 i jestem 10 w kolejce. #nfz w pigułce

NFZ tu nie ma nic do rzeczy. Lekarz rodzinny jest w systemie zapisów codziennych. Jak chcesz byćprzyjęty z samego rana, to musisz przyjść skoro świt i wystać w kolejce by się zapisać tym bardziej jeśli lekarz rodzinny nadzoruje jakieś poważniejsze schodzenie i musisz przyjść do tego samego. A jak Ci zwisa i jest to
  • Odpowiedz
Uważam, że symboliczne opłaty (20 zł za wizytę u lekarza), to byłby dobry pomysł, który odstraszyłby w/w, znudzone emerytki.


@Papilon: Taki system jest poniekąd w Niemczech. Za pierwszą wizytę w kwartale płacisz 10 euro, do tego samego lekarza każda następna wizyta jest za free, lecz do specjalisty bez skierowania za każdym razem płacisz 10 euro chyba, że rodzinny dał ci skierowanie to masz za darmo.

Rodzinny i tak jest od
  • Odpowiedz