Wpis z mikrobloga

Też tęsknicie za czasami, kiedy Wykop był społecznością ludzi zainteresowanych nauką, techniką, obdarzonych świetnym humorem? Teraz to szambo zboczeńców, idiotów, fanów sportów, narodowych idiotów, małych ludzi, których interesuje jedynie naśmiewanie się z innych, budowanie swojego ego przez rasizm. Taka cena popularności. Czas niedługo #!$%@?ć.
  • 121
Też tęsknicie za czasami, kiedy Wykop był społecznością ludzi zainteresowanych nauką, techniką, obdarzonych świetnym humorem?


@PanWykopek: Nie, bo nigdy nie był. Przed tym kontem miałem jeszcze dwa, każde usunięte z #!$%@? na tę gównospołeczność. Jestem tu łącznie z 8 lat i zawsze ten portal przyciągał wyjątkowych idiotów, a jakościowy content to była kropla w morzu.
@PanWykopek:
-nowy portal z rejestracją przez skan dowodu osobistego dla wstępnej selekcji
-ze ścisłą moderacją znalezisk
- komentarze, heheszki i polityka
nie liczące się do rankingu
-moderacja w systemie monarchii oświeconej
@PanWykopek: Nie zapomnij o idiotach, analfabetach i podludziach, którzy obrażają papieża, który był wielkim człowiekiem i który do dziś jest moim autorytetem. Daj spokój - co pokolenie, to głupsze, chociaż i starsi ludzie, to też niezłe #!$%@? życiowe, którzy muszą pokazać swoją głupotę na Wykopie. Tu już dawno przestało być normalnie.
@PanWykopek: 3 lata i 1 miesiąc na wykopie...
Przyszedłem tu mniej więcej w tym samym czasie i z tego co pamiętam, to sytuacja była podobna, tylko nieco bardziej prawicowe nastroje tu panowały.
Wykop pamiętasz jako ciekawy i wartościowy, bo tak już działa nasz mózg, że na dłuższą metę zapamiętujemy tylko to, co dobre ;)