Wpis z mikrobloga

Też tęsknicie za czasami, kiedy Wykop był społecznością ludzi zainteresowanych nauką, techniką, obdarzonych świetnym humorem? Teraz to szambo zboczeńców, idiotów, fanów sportów, narodowych idiotów, małych ludzi, których interesuje jedynie naśmiewanie się z innych, budowanie swojego ego przez rasizm. Taka cena popularności. Czas niedługo s--------ć.
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2906518: przecież to grzech śmiertelny według najnowszej encykliki! Nie słyszałeś?

Tak na serio samo w sobie to nic złego. Tłumaczyłem to wyżej. Popełniam błąd niedoprecyzowania, przewiń do góry.
  • Odpowiedz
@PanWykopek: takie wpisy to ja pamiętam że były modne ze 2 lata temu ;) generalnie omijam "hity" "gorące z mirko" bo to taka papka że aż strach, siedzi się na tych pojedynczych tagach na mirko, ale mam wrażenie że są lepsze strony do tego, no ale takie już przyzwyczajenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanWykopek: Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu jak troche na nich siedziałem to poziom był podobny do tego co jest teraz na wykopie. Nawet takie same zabawy na dostanie bana, tylko oczywiście ludzie wrzucali co innego. Ale zawsze znalazło się troche wartościowej zawartości, tak samo jak na wykopie
  • Odpowiedz
@Globeue: /b/ nigdy nie było dobre ale faktycznie było 'trochę' lepsze kiedyś pod względem OC kiedy memy się rodziły dopiero, no i też inne to były czasy - kiedyś nie było problemu żeby natknąć się na fp na gore i cp.
  • Odpowiedz
Teraz to szambo zboczeńców, idiotów, fanów sportów, narodowych idiotów, małych ludzi, których interesuje jedynie naśmiewanie się z innych, budowanie swojego ego przez rasizm.


@PanWykopek: to skoro tu jestes do do ktorych sie zaliczasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz