Wpis z mikrobloga

Też tęsknicie za czasami, kiedy Wykop był społecznością ludzi zainteresowanych nauką, techniką, obdarzonych świetnym humorem? Teraz to szambo zboczeńców, idiotów, fanów sportów, narodowych idiotów, małych ludzi, których interesuje jedynie naśmiewanie się z innych, budowanie swojego ego przez rasizm. Taka cena popularności. Czas niedługo s--------ć.
  • 121
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też tęsknicie za czasami, kiedy Wykop był społecznością ludzi zainteresowanych nauką, techniką, obdarzonych świetnym humorem? Teraz to szambo zboczeńców, idiotów, fanów sportów, narodowych idiotów, małych ludzi, których interesuje jedynie naśmiewanie się z innych, budowanie swojego ego przez rasizm. Taka cena popularności. Czas niedługo s--------ć.


@PanWykopek: To konto mam już ponad 8lat ale tak faktycznie jestem tu prawie od początku i niestety to prawda. Wykop stał się miejscem do wpisów jakichś
  • Odpowiedz
muszę cie zmartwić, to nie wykop się zmienił tylko ty stałeś sie stary i nudny


@anymous: Wygląda na to, że nawet pojęcia nie masz jak wyglądał wykop 8-10lat temu.
  • Odpowiedz
@danielosw: było kilka razy. To, że to mam konto od 3 lat, nie znaczy, że to moje pierwsze konto i nie lurkowałem wcześniej
@bcde: @fen1x @reddml: : Zawsze to pisali, ale widocznie przebrała się miarka.
@Hetman11: Jako człowiek... do wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) różnica jest taka, że rozumiem swoje wady i ułomności i nie wypluwam tego odczuwając dumę
@duskhorizon: nie czytasz encyklik papieskich?
@LR300: wyznawców islamu są miliardy. wyznawców debilizmu na wykopie kilka tysięcy, stąd różnica w ciężarze
  • Odpowiedz
@zima65: jak chcą mieć przyjaciół, to po co się chwalą erekcją na widok małoletnich? Od tego są inne strony. Dla mnie wykop był miejscem intelektualnej rozrywki, a nie ślinienia się na widok cycków atencjuszek.
  • Odpowiedz
@PanWykopek:
Są 2 sekty na wykopie. Wspominasz tylko o jednej.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Imo nacjo bełkotu jest podobna ilość co lewackiego bełkotu.
A największą patole stanowią jednak lewacy. O ile nacjo bełkotnicy wrzucajątylko znaleziska o tyle lewaccy bełkotnicy prująsiędo ludzi wyzywając od troli i 60groszy za wpis kazdego kto nei podziela ich radykalizmu. Przynajmniej taka jest moja obserwacja.

btw tak ci ciężko zablokować pare tagów?
  • Odpowiedz
fanów sportów


@PanWykopek: Ale czemu fanow sportow wrzuciles do tego samego worka co

zboczeńców, idiotów, narodowych idiotów, małych ludzi, których interesuje jedynie naśmiewanie się z innych, budowanie swojego ego przez rasizm

Co jest zlego w byciu fanem sportu?
  • Odpowiedz