Wpis z mikrobloga

W sumie trochę reklama.

Jestem dietetykiem, prowadzę bloga poświęconego zdrowemu żywieniu. Zamieszczamy na nim z koleżanką nie tylko przepisy, ale też przykładowe diety i jadłospisy.

Tutaj fanpage: Klik
A tutaj strona: Klik

Zapraszam :)

A na zachętę - szybki krem z dyni :) #dieta #reklama #gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #jedzenie
marchew - W sumie trochę reklama.

Jestem dietetykiem, prowadzę bloga poświęconego ...

źródło: comment_JDMAjQkMhVAbCKL81L7WdwoZvcUwa8Cw.jpg

Pobierz
  • 42
@LowcaAndroidow: Śniadanie jak najszybciej po wstaniu, najlepiej białkowo-tłuszczowe. Kolacja nie wcześniej, niż jakieś 3 godziny przed zaśnięciem - i też nie same węglowodany, bo przez noc możesz zgłodnieć, wstać i się rzucić na lodówkę. Nie jeść za mało, bo czasem zbyt mała podaż energii daje wręcz przeciwny efekt.
@dzieju41: Tak, znam takie przypadki. Pewna pani wstawała w nocy, żeby coś zjeść i ledwie to pamiętała. Musiała poprosić męża, żeby zamykał na noc drzwi od sypialni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Śniadanie jak najszybciej po wstaniu, najlepiej białkowo-tłuszczowe. Kolacja nie wcześniej, niż jakieś 3 godziny przed zaśnięciem - i też nie same węglowodany, bo przez noc możesz zgłodnieć, wstać i się rzucić na lodówkę. Nie jeść za mało, bo czasem zbyt mała podaż energii daje wręcz przeciwny efekt.


@marchew: o #!$%@? i ty jesteś dietetykiem. Przecież takie rady to se w Pani Domu możesz wypisywać xD
@marchew: Podstawy to sa kalorie i makroskładniki :)
Śniadanie po przebudzeniu? Nie jedzenie węgli przed snem?
Jak wytłumaczysz że aktualnie jem sobie żelki(same węgle) a forme mam życia i zaraz idę do spania? :)
Nie ma znaczenia pora spożywania posiłków i są to wielokrotnie powtarzane mity i bzdury, obalone przez badania.
@Polska5Ever: Taka dyskusja jest bez sensu, bo zawsze znajdzie się ktoś, kto napisze "a ja jem same chipsy i mam idealne wyniki badań, jestem szczupły, szach mat dietetycy".
Nie powiem, żeby żelki były przykładem dobrze zbilansowanej kolacji, ale skoro lubisz, good for you, przecież Ci nie zabronię.
Pokaż mi te badania.