Wpis z mikrobloga

Mireczki, sztyrtam się! oene!!one! Za 400 zł kupiłęm igłę, #iphone 5. Pudełko chińskie, ale cały telefon wygląda na legit, na 100% oryginał, imei się zgadza. Wszystko skonfigurowane, stan no prawie igła :D nawet kabla mam, a myślałem, że nie mam. Ten iphone to k---a nadtelefon XD mam go od 20 min, a już w-------ą mnie Ci androidowcy

#ios #bojowkaios #android #chwalesie #wygryw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czarmander: możliwe, że masz zamienniki obudowy/ekranu - ocenisz to po czasie jeśli się będzie szybko i mocno rysować, bo piątki w idealnym stanie na oryginalnych częściach zdarzają się bardzo rzadko - ktoś by musiał tego telefonu nie używać za bardzo
  • Odpowiedz
@fervi: podróbka to nie jest, najwyżej refub
@lent: no obdowa ładna, trochę obić i rys, dodatkowo widać że używany był (kabel + słuchawki), ale dziwi mnie, ze dosyć szybko się ładuje, aż za szybko jak dla mnie
  • Odpowiedz
@nieeeeeeee: nigdy nie mialem 5, mialem 5c a ten mial juz poprawiona baterie chyba od 5s wiec nigdy nie mialem z tym problemu, a obecna 6 jest jeszcze za mloda zeby bateria padala. Ja mialem takie szczescie ze nigdy nie mialem problemu z bateria w iPhone, a mialem ich 6
  • Odpowiedz