Wpis z mikrobloga

Mirki, co może być przyczyną dosłownie zerowego progresu na siłowni? Ćwiczę już prawie 3 miesiące i nie widzę żadnych efektów. Robiłem zdjęcia pierwszego dnia siłowni i teraz, prawie po 3 miesiącach i jest prawie identycznie. Wcześniej prowadziłem raczej mało sportowy tryb życia, jednak od tych kilku miesięcy siłka 3x w tygodniu, 2x w tygodniu basen i bieganie prawie codziennie. Nie mam konkretnie rozpisanej #dieta ale staram się jeść regularnie, przestałem słodzić i jeść śmieciowe żarcie. Zastanawiam się co może być przyczyną braku efektów. FWB na mnie nie działa? Muszę mieć rygorystyczną dietę? Mój dotychczasowy siedzący tryb życia ma na to wpływ? Tarczycę w sumie niedawno badałem, może zbadać coś innego? Czy po prostu muszę jeszcze trochę poczekać na efekty? #pytanie #mikrokoksy #silownia
gerson358 - Mirki, co może być przyczyną dosłownie zerowego progresu na siłowni? Ćwic...

źródło: comment_OnISIH4hmkey1QQainbIQxFvW4OuJ7l9.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Flisak: Na biceps i klatę biorę dosłownie 5 kg więcej także też mały progres.
Wiem, że lepiej byłoby z rozpisaną dietą co jednej kalorii ale czy jedząc zdrowe posiłki co 2-3 godziny przy codziennej aktywności fizycznej serio nie mam szansy na efekty?
  • Odpowiedz
Ćwiczę już prawie 3 miesiące i nie widzę żadnych efektów.


@gerson358: Ćwiczysz sam, czy ktoś biegły w temacie prowadzi Twoje treningi?
Jakie efekty chciałeś osiągnąć?
Może powoli zamieniasz tłuszcz w mięśnie, ale po 3 miesiącach nie spodziewaj się spektakularnego efektu.
  • Odpowiedz
@GoSiulKa: Ćwiczę sam, na początku trening ułożył mi instruktor ale w internecie poczytałem że ćwiczenia na maszynach dla kogoś z zerowym stażem to kiepski pomysł i od tamtej pory samemu układam trening, ćwiczę na wolnych ciężarach.
  • Odpowiedz
@PrawyKuba: Fakt. ( ͡º ͜ʖ͡º) Odrobinę nieprecyzyjnie się wyraziłam. Chodziło mi o to, że często na wadze nie widać efektów mimo spalenia tłuszczu, bo mięśnie robią wagę. Dzieki za zwrócenie uwagi.( ͡º ͜ʖ͡º)
@gerson358 Potrzebujesz tylko więcej czasu i wytrwałości plus suplementy. Powodzenia! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ja tam nie jestem specjalistą ale to może być zła technika np. jak robisz bicka na stojąco to łokieć ma przylegać do ciała i wtedy ma być nieruchomo a nie tak że robisz bicka a ruszasz barkiem i całym ciałem kiwasz się jak rezus. To samo inne ćwiczenia ładnie technicznie. Nie na #!$%@? ale mniejszym ciężarem, mniejszym ciężarem ale robiąc technicznie można ładnie dojechać mięśnie.
Dwa to musisz tak ćwiczyć żeby ci
  • Odpowiedz
@gerson358: Nie spodziewaj sie ze na ujemnym bilansie bedziesz mial jakies spektakularne efekty na silce, po zdjeciu widac, ze cos tam cwiczysz.

Juz masz calkiem niski poziom tkanki tluszczowej, masz do tego malo miesni, wiec wieksza redukcja bedzie skomplikowana, bo malo miesni to mniejsze zdolnosci do spalania kalorii w trakcie wysilku.

Wiec dokladnie podlicz ile tam jesz, ale nie w skali 1 dnia, ale tygodnia, bo moze sie okazac, ze
  • Odpowiedz
@Hank85: Dziękuję za odpowiedź. Co do tkanki tłuszczowej to właśnie ją chciałbym zredukować. Może na tym zdjęciu nie widać ale mam lekki brzuszek+uda odkąd pamiętam i myślałem że wystarczy ujemny bilans+aktywność żeby to zrzucić.
  • Odpowiedz