Wpis z mikrobloga

@Soutaiseiriron: no tak, i to forum funkcjonowało pod swoją nazwą do końca (przełom 2011/12?), po czym wyparowało. Bodajże w 2011 jeszcze był jakiś mini-zjazd.

Z tego co teraz widzę w webarchive, se-center.info było tą stroną, która miała w innej domenie portal i w innej forum. W tamtych czasach było też jeszcze jedno inne forum ogólnie o SE, też bodajże z "centrum" w nazwie.
@AzureTurtle: gdyby nie nowe systemy to nadal mogłoby tętnić życiem! :D A tak, to powoli umierało, aż nie było sensu już się w to bawić () W sumie nigdy nie podziękowałem Twoją pracę, tak więc na mirko mogę to zrobić. Dzięki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
@doger no taka kolej rzeczy, nowe urządzenia i systemy. Nie ma sprawy, robiłem to z przyjemnością. Na pewno będę jeszcze długo wspominać te czasy. Powodzenia w życiu i czymkolwiek teraz się trudzisz. Możliwe, że gdzieś jeszcze na siebie wpadniemy :p
@PatrixOK: Pamiętam jak kolega poprosił żeby mu taki zamówić ok. miesiąc po premierze na allegro kosztował 1390zł, kolega kupił to był telefon marzeń... ( ͡º ͜ʖ͡º)